Steam Deck Türkiye'ye ne zaman gelecek?

KenanBulutE

Hectopat
Arkadaşlar, herhangi bir açıklama, iddia, sızıntı vb veya resmi bir açıklama var mı? Steam Deck Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen gelmez. Uluslararası bir satış başarısı yakalanırsa belki değerlendirmeye alırlar.

Bence gelecek olsaydı çıkış yaptığında Türkiye'ye de gelirdi.

Üretim kapasitesi sürekli artıyor. Ben bu sene gelebileceği konusunda ümitliyim. Tabi hem satış hem de servis için bir firma ile anlaşmaları lazım.

Kar marjını düşük tutmak zorunda kalacakları bir pazarda bu kadar ince işçilikle hizmet vereceklerini düşünmüyorum, basitçe değmez deyip bizi es geçebilirler. Dijital oyun kopyası konusunda güzellik yapsalar da teknoloji satmak tamamen ayrı bir kulvar bana göre.

Bence gelmez gelirsede yakın zamanda gelmez.

Arkadaşlar, herhangi bir açıklama, iddia, sızıntı vb veya resmi bir açıklama var mı? Steam Deck Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Nintendo Switch TR'de satılıyor yazılımın ve mağazasının TR desteği yok, steam deck TR'de satılmıyor mağazasının ve yazılımının TR desteği var. Çok güzel bir ülkede yaşıyoruz.

Son düzenleme:
Aslında kendimiz hafıza yükseltebiliyorsak, 400 dolarlık modeli 6.905 TL'ye geliyor. Yani bilemedim tam, bu fiyatlara Series S var, ama bence buradaki asıl mevzu Steam oyunlarını yani PC oyunlarını el konsolu ile oynamak.

Bence gelmez gelirsede yakın zamanda gelmez.

Nintendo Switch TR'de satılıyor yazılımın ve mağazasının TR desteği yok, steam deck TR'de satılmıyor mağazasının ve yazılımının TR desteği var. Çok güzel bir ülkede yaşıyoruz.

Yazılımında Türkçe dil desteği olmasının sebebi Steam'de Türkçe dil desteği bulunması.

Geri
Yukarı