Steam dolandırıcılık nedeni ile durup dururken hesabımı kapadı

emreji61

Hectopat
Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir. Steam destek hesabınızın dolandırıcılık için kullanıldığından şüphelenmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için lütfen Steam destek ile bağlantı kurun. Bu uyarıyı vererek tüm satın alımları iptal etti. Desteğe ne yazmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Savunmanı yaz, gerçekten öyle biri değilsen kendini savunabilirsin diye düşünüyorum 👍

Ufak bir hatırlatma, hiçbir hesap durup dururken kapanmaz 👌🏻
Hocam eğer spam rapor yağmuruna tutuldu ise hesap belki mümkün ama onda da inceliyorlar yani çok düşük ihtimal.

Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir. Steam destek hesabınızın dolandırıcılık için kullanıldığından şüphelenmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için lütfen Steam destek ile bağlantı kurun. Bu uyarıyı vererek tüm satın alımları iptal etti. Desteğe ne yazmalıyım?
Benim bildiğim kadarıyla, pazardan bir item satarsanız onu alan kişi şüpheli veya dolandırıcıysa, sizde bundan etkilenmiyorsunuz.

@emreji61 profillere takas ya da satış amaçlı yorumlar yazdınız mı daha öncesinde?

Hayır ben hesabı dün açtım. CS2 çıktığı için yeni bir hesap açıp Prime satın aldım daha sonra oyundan kasa düştü kasayı açmak için hesabıma para yükledim. Kasayı açtım daha sonra skin almak için de belli miktar para yükledim hesabın pazar kısıtlaması kalktıktan sonra kullanacaktım fakat dün ben işteyken tüm satın alımlar iptal oldu diye mail geldi. Bugün oyuna girince gördüm.

Savunmanı yaz, gerçekten öyle biri değilsen kendini savunabilirsin diye düşünüyorum 👍

Ne demek istediğini net söyle kardeşim. Durup dururken kapandı işte.

Hocam eğer spam rapor yağmuruna tutuldu ise hesap belki mümkün ama onda da inceliyorlar yani çok düşük ihtimal.
Valla ilk defa başıma böyle bir şey geldi.

Benim bildiğim kadarıyla, pazardan bir item satarsanız onu alan kişi şüpheli veya dolandırıcıysa, sizde bundan etkilenmiyorsunuz.

Sadece kasa için anahtar satın aldım. Zaten yeni hesapta pazar kısıtlaması olduğu için bir şey alıp satamıyorum.

Hesap kısıtlaması kaldırıldı. Durup dururken kapanmış :).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı