Steam Dolandırıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ülkede dolandırılmamak için her konuda uzman olmak gerekiyor. Maalesef böyle. Bu da mümkün olmadığına göre herkesin hayatından bir şekilde bu tarz olaylar geçmiştir diye düşünüyorum.

Kardeşim parayı yollamadan ne olursa olsun almayacaktın. Bu da san iyi bir ders olmuştur herhalde. Bundan sonra en iyi tanıdığın biri de olsa pazarlık yapmazsın herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ülkede dolandırılmamak için her konuda uzman olmak gerekiyor. Maalesef böyle. Bu da mümkün olmadığına göre herkesin hayatından bir şekilde bu tarz olaylar geçmiştir diye düşünüyorum.
Kardeşim parayı yollamadan ne olursa olsun almicaktin buda san iyi bir ders olmuştur herhalde bundan sonra en 'yi tanıdığın biridemolsan azla parpazarli yapmazsın herhalde
Dostum geçmiş olsun. Linke tıklayınca profil bulunamadı diyor.
Adamın steam hesabına ulaşamıyom hesabı kapandımı kapandıysa çok sevinirim kapanmadıysa da bildiririm
Yeni nesil çok fena.
Tecrübe denilen şey hayatta yediğin kazıkların üst üste koyulmuş halidir. Geçmiş olsun.
Dolandıran kardeşi çıktı, ağabeyi sağ olsun parayı geri attı yani sorun çözüldü konu kapanabilir.

Geçmiş olsun. Bende diyorum ki neden başıma böyle bir şey gelmiyor.
Sistemim çöp olduğu için 😄

Şikayet ettim. Buranin linkini de yazdim

Franz Kafka en iyi arkadaşı ile yaşadığı bir sorun sonrası efsane cümleler dökülmüştür; Beni üzecek gücü sana verdiğim için kendimden özür dilerim.

Sanırım sen en önce kendinden özür dilemen gerekecek. 😉

Saygılar;

Arkadaş kaç gündür sorunun çözüldüğünü söylüyor, mesajları okuyan yok.

Sonuç buraya varacaksa dolandırıldım diye ağlayıp sızlayanların konuları forumda kilitlensin ya da onaylanmasın. Kendi canı yanınca ortalığı ayağı kaldırırlar, paralarını veya mallarını geri alınca "ben işimi hallettim, gitsin başkasını dolandırsın" deyip ortada suç ve suçlu yokmuş gibi konuyu kapatırlar.

Boşuna rapor etmeye gerek yok, abisi sağ olsun parayı attı 😀
Dolandıran kardeşi çıktı, ağabeyi sağ olsun parayı geri attı yani sorun çözüldü konu kapanabilir.

Sonuç buraya varacaksa dolandırıldım diye ağlayıp sızlayanların konuları forumda kilitlensin ya da onaylanmasın. Kendi canı yanınca ortalığı ayağı kaldırırlar, paralarını veya mallarını geri alınca "ben işimi hallettim, gitsin başkasını dolandırsın" deyip ortada suç ve suçlu yokmuş gibi konuyu kapatırlar.
Konuyu açarken ağabeyin parayı atacağını nereden bileyim söyler misiniz? Orta da suçlu olan birisi var oda dolandırıcı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı