Steam'de dolandırıldım

AloneDark3456

Hectopat
Öncelikle merhaba,
Dün saat 4,5 sularında envanterimde bulunan CS:GO skinlerimi değiştirmek istedim CS:GO money ile bir takas teklifi yaptım fakat anlamadığım olay şu ki adamlar bana gönderdiği takasın içeriğinde sorun yok alacağım ürünler ile vereceğim ürünleri görüp onayladım ve ardından Steam Guard ek onay yapılması gerekiyordu tam onaylamayı yapmam ile birlikte başkasının bana takas atıp bütün envanterimi aldığını gördüm ve bu herifler planlı olarak yapıyorlar. Steam destek ekiplerine ne kadar ticket açsamda 5 dk sonra kapatıyolar, sinirden ağlıyacağım artık yardımcı olabilir misiniz? Bu arada şahısın profili aşağıya koyuyorum destek olup şikayetci olur musunuz? https://steamcommunity.com/profiles/76561199413862783/

1695274573743.png

Son düzenleyen: Moderatör:
API Key'iniz başkasının eline geçmiş.

Eşyaları geri almanın bir yolu yok, geçmiş olsun. API Key'inizi kaldırın yeniden oluşturun. Kimseye de göstermeyin.

CS.Money'den defalarca kez takas yaptım, hiçbir sorun olmadı. Siz fake siteye falan girmiş olabilir misiniz acaba?

3.taraf sitelerine niye güveniyorsunuz ki ? Size acı bir tecrübe olmuştur, bir daha herhalde aynı hatayı yapmassınız. Ve giden itemlerin de geri dönüşü yok boşuna uğraşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı