Steam'de item takaslarken dolandırıldım

Erim Işıl

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Dün gece Steam'den item takasına girdim ve 500 TL dolandırıldım. Kimseye güvenemeyeceğimi anladım, siz de dikkat edin. Sahtekarın telefon numarası elimde var, ne yapabilirim?

Dolandırıcının Steam profili;

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler. Dün gece Steam'den item takasına girdim ve 500 TL dolandırıldım. Kimseye güvenemeyeceğimi anladım, siz de dikkat edin. Sahtekarın telefon numarası elimde var, ne yapabilirim?

Dolandırıcının Steam profili;

Üstüne bir soğuk su için.

İtem takasına girdin de takasta iki tarafta itemlerini koyar ve takasın tamamlanması için iki tarafında onaylaması gerekir. Takasa son onayı vermeden önce de sizin verdiğiniz ve size gelecek itemi görüyorsunuz zaten. Tam olarak ne olduğunu daha detaylı anlatır mısınız ?

İtem takasına girdin de takasta iki tarafta itemlerini koyar ve takasın tamamlanması için iki tarafında onaylaması gerekir. Takasa son onayı vermeden önce de sizin verdiğiniz ve size gelecek itemi görüyorsunuz zaten. Tam olarak ne olduğunu daha detaylı anlatır mısınız?

Benim tahminim bu adam önceden onayladı sonra diğer adam skini hemen değiştirip onayladı.

Geri
Yukarı