Steam envanter çalınması

TarıkBugra55

Hectopat
Arkadaşlar mobil guardım falan her şeyim vardı. TRADEIT.GG - BOT #3 Diye birisi 2 tane anahtar karşılığında 2 AWP atheris ve 1 glock gelincik Steam arka planına kadar almış, aldıktan sonrada attığı anahtarları başka birine atmış. Benim anlamadığım bu 7 günlük takas banı ne işe yarıyor? Postama giriş denemesi kodu gelmiş, şifremi değiştirmişti. E-posta şifremi değiştirerek Steam şifremi de değiştirdim. Bu itemleri nasıl geri alacağım? Çok mağdurum. Anahtarları geri attığı kişide bu: Yashingulqshat
Adamların envantere bakıyorum eşyalarım orada da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtaracağınız tek şey hesabınız burada. Steam desteğe yazsanız da önceden item kopyalama diye bir olay olduğundan artık itemlerinizi hiçbir şekilde geri vermezler.

Hesabımın şifresi değişmişti aldım geri ben bir daha çalınır diye korkuyorum nasıl yapacağız onu benim her şeyim açıktı mobil guardım her şeyim nasıl çalabiliyorlar.
Elim ayağım titriyor ya sinirden ya Steam hani çok güvenlikliydi ben Steam'a girerken benden kod istiyor mobilimden o adamda nasıl istememiş.
Şu an Steam şifremi ve e posta şifremi değiştirdim başka bir şey yapmam gerekiyor mu aklım durdu yemin ederim.

@TarıkBugra55

Konuda önermiş olduğum adımları uygulayın. Özellikle API anahtarınız paylaşılmışsa devre dışı bırakın.

Geri
Yukarı