Steam Envanterim Hatalı

alitalhasahin

Hectopat
Yer
İzmit
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Ali.

Bahsedilen 27 adet oyun, senin oturum açtığın bilgisayarda kurulu/yüklü olan oyun sayını ifade ediyor. Toplamda 54 oyuna sahipsin, yani satın aldığın oyun sayısı 54. Merak etme, bir sorun yok.

İyi oyunlar, saygılarımla.

Ali, tekrar merhaba.

Gündüz linklerine bakmıştım ama tek tek kontrol edecek kadar zamanım yoktu. Şimdi tekrar baktım, mesela GTAIII iki defa görünüyor. Sende kontrol edersen eğer bu konuda benzer şikayetler var Steam forumlarında.

Sorun kısaca şu; Steam bunun gibi bazı oyunların PC ve MAC sürümlerini farklı görüyor ve oyunu satın aldığında her iki sürümü de satın aldığından dolayı iki farklı oyun gibi görüyor. Benzer durum GTA Vice City'de de olmuş.

Oyunların bulunduğu sayfanın altında yer alan forum kısımlarında (biraz da Google Translate yardımı ile) bu sorun hakkında daha fazla bilgi alabilirsin. Ben beş dakikalık araştırmamda bunu buldum. (Her ne kadar bunun bir bug olabileceği yönünde Steam forumlarında söylentiler dolaşıyor olsa da yukarıdaki durum bana daha mantıklı görünüyor.) :)

Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi oyunlar, saygılarımla.

Teşekkürler. Sanırım C9, Conquest of Champions, Defiance, HAWKEN, Loadout oyunundan sonra alta kadar olan tüm oyunlar hiçbir zaman kalkmayacak. Keşke internet cafede hesabıma girmeseydim. Çünkü bu oyunlar ne kütüphanemde ne de bilgisayarımda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı