Steam envanterim ve cüzdanım boşaltılmış

alestaa

Centipat
Daha fazla  
Telefonuma mailden pazarda öğeleriniz satıldı diye mesaj yağmaya başladı direkt hesabımı kontrol ettim bütün envanterim satılmış DotA 2'den saçma sapan değerinin üsünde fiyata öğeler alınmış sonra da bütün para hesabımdan çekilmiş arkadaşlar paramı geri alabilir miyim? Hesapta 130 TL cviarı vardı.

1691540483312.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonuma mailden pazarda öğeleriniz satıldı diye mesaj yağmaya başladı direkt hesabımı kontrol ettim bütün envanterim satılmış DotA 2'den saçma sapan değerinin üsünde fiyata öğeler alınmış sonra da bütün para hesabımdan çekilmiş arkadaşlar paramı geri alabilir miyim? Hesapta 130 TL cviarı vardı.

Eki Görüntüle 1895378

Steam desteğe ticket açın ama büyük ihtimal çözüm bulamayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1895378
Aynı şekilde benimde cüzdanım ve envanterim Dota 2 gibi saçma sapan oyunlara item almak için gitmiş, TF2, Payday 2 gibi oyunlarda ne kadar değerli itemim var ise hepsi satılmış ve bana bunlar hakkında mail bile gelmedi. Paranı geri alabileceğini sanmıyorum çünkü Steam sorumluluğun hesap sahibinde olduğunu dile getiriyor, şu an sanırım yapabileceğin şey eğer yapmadıysan şifreni ve mailini değiştirerek hesabını güvene alman gibi duruyor.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    103 KB · Görüntüleme: 22
  • steaaam.png
    steaaam.png
    149,8 KB · Görüntüleme: 24
Kral hiç ticket açma çünkü "kullanıcı hatası" diyorlar benim de başıma aynısı geldi. Bende de Dota 2 eşyaları alınmış, ama Allah'tan ben sattımda 30-40 lira zararla kapattım arayı.

Aynı şekilde benimde cüzdanım ve envanterim Dota 2 gibi saçma sapan oyunlara item almak için gitmiş, TF2, Payday 2 gibi oyunlarda ne kadar değerli itemim var ise hepsi satılmış ve bana bunlar hakkında mail bile gelmedi. Paranı geri alabileceğini sanmıyorum çünkü Steam sorumluluğun hesap sahibinde olduğunu dile getiriyor, şu an sanırım yapabileceğin şey eğer yapmadıysan şifreni ve mailini değiştirerek hesabını güvene alman gibi duruyor.
Hocam size ne zaman oldu bu

Neyse artık yapacak bir şey yok

Hocam tam yatıcam saat 1-2 gibi mailler yağdı o kafayla ne oluyor şifre değiş falan derken bi baktım hesapta kalan 0.72 tl

Son düzenleme:
Hocam size ne zaman oldu bu

Neyse artık yapacak bir şey yok

Hocam tam yatıcam saat 1-2 gibi mailler yağdı o kafayla ne oluyor şifre değiş falan derken bi baktım hesapta kalan 0.72 tl
Tekrar bakınca fark ettim, mail gelmiş ancak çince bir şekilde. 24 Temmuz Pzt 15:44 Tarihinde mailime düşmüş ancak spam postalarında kalmış. Bu tür garip olaylar sadece beni bulur sanardım.

Dosya Ekleri

• stem.png
    stem.png
    76,9 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı