Steam envanterim soyuldu

Steam API dolandırıcılığı gibi gözüküyor, yapacak bir şey yok. Skinlerin üstüne bir bardak soğuk su içeceksiniz, geri vermezler. Her dolandırılanın eşyalarını geri verecek olsalardı pazarın dengesi alt üst olurdu.
Eskiden Rusya'nın Steam desteği dolandırılan herkesin skinlerini dupe ediyordu. Ruslar sistemi kandırdığı için olay oluyordu. Eskiden vardı yani.

@Smilesaurus eskiden vardı fakat pazarın dengesini alt üst etti. Steam geri vermemeye başladı, verilmemesi de gayet iyi durum. Milletin dolandırılmasının zararını neden biz çekelim? Pazarın belli piyasası var ve pazarın dengesini bozar. Millet hesabına sahip çıkamıyorsa cezasını neden biz çekelim?

@Smilesaurus eskiden vardı fakat pazarın dengesini alt üst etti. Steam geri vermemeye başladı, verilmemesi de gayet iyi durum. Milletin dolandırılmasının zararını neden biz çekelim? Pazarın belli piyasası var ve pazarın dengesini bozar. Millet hesabına sahip çıkamıyorsa cezasını neden biz çekelim?

Dostum hesaba sahip çıkamamak değil durum. Steam hesabımın giriş bilgilerini bilen tek kişi benim ve hiçbir trade vb. web sitelerine giriş yapmadım. Steam Guard aktif, iki aşamalı kimlik doğrulama aktif. Neye uğradığımı şaşırdım.

Dostum Steam Guard aktif. Ben item satmak istediğim zaman onlarca kez Steam Guard'ı açmak zorunda kalıyorum. Anlamadığım şey de tam olarak bu zaten.

Üstat sorunu nasıl çözdünüz acaba? Bende Steam Guard aktif mail şifreleri değiştirdim Steam şifresi değiştirdim nasıl oluyorsa her yıl düzenli olarak 3-4 kez girmişler bir şey kazanınca hemen onu satmışlar 2 kez engellemeye çalıştım başaramadım resmen. API anahtarı yok 3. parti yazılımlara izin vermemişim hiçbir sitede Steam hesabımı kullanmadım şifremi kimse bilmiyor telefon numarası ekledim nasıl oluyorda adamlar hala girebiliyor sistemi tarattım 2 yılda 3 tane PC değiştirdim format vs dahi değil yani bu nasıl başıma geliyor anlamadım bende.

Steam Guard'ı aktif edin. Hiçbir şey yapamazlar. Şaka mısınız nesiniz.

Galiba şaka değiliz üstat Steam Guard zaten mevcut.

Üstat sorunu nasıl çözdünüz acaba? Bende Steam Guard aktif mail şifreleri değiştirdim Steam şifresi değiştirdim nasıl oluyorsa her yıl düzenli olarak 3-4 kez girmişler bir şey kazanınca hemen onu satmışlar 2 kez engellemeye çalıştım başaramadım resmen. API anahtarı yok 3. parti yazılımlara izin vermemişim hiçbir sitede Steam hesabımı kullanmadım şifremi kimse bilmiyor telefon numarası ekledim nasıl oluyorda adamlar hala girebiliyor sistemi tarattım 2 yılda 3 tane PC değiştirdim format vs dahi değil yani bu nasıl başıma geliyor anlamadım bende.

Valla çok ilginç. Hangi oyun temelli bu sorunlar?

Geri
Yukarı