Steam envanterim soyuldu

Göktuğ_

Hectopat
Sevgili arkadaşlar az önce Steam hesabıma girdim ve değerli tüm itemlerim gitmiş (yaklasık 300-400 TL civarında) hesabım Steam Guard ile korunuyor nasıl gittiğini anlayamadım üstelik son takas gec misine baktıgımda ıse 29 Temmuz'da benım kendım yaptığım takas görünüyor :( ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı? Telefonuma benım kendı isteğimle giriş yapmam dışında herhangi bir kod gelmedi üstelik PC'mde bile hesabım kayıtlı değil herhangi bir irternet kafeye gittiğimde 2. hesabımı kullanıyorum ve 10 kuruşluk bir şey satacağım zaman, takas yapacağim zaman onaylama gelir di. O bile gelmemiş kısacası Steam'ın açığını kullanmışlar gibi geliyor... Ne yapmam gerekiyor çok üzgünüm şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaşlar az önce Steam hesabıma girdim ve değerli tüm itemlerim gitmiş (yaklasık 300-400 TL civarında) hesabım Steam Guard ile korunuyor nasıl gittiğini anlayamadım üstelik son takas gec misine baktıgımda ıse 29 Temmuz'da benım kendım yaptığım takas görünüyor :( ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı? Telefonuma benım kendı isteğimle giriş yapmam dışında herhangi bir kod gelmedi üstelik PC'mde bile hesabım kayıtlı değil herhangi bir irternet kafeye gittiğimde 2. hesabımı kullanıyorum ve 10 kuruşluk bir şey satacağım zaman, takas yapacağim zaman onaylama gelir di. O bile gelmemiş kısacası Steam'ın açığını kullanmışlar gibi geliyor... Ne yapmam gerekiyor çok üzgünüm şu anda.
Bazen benimde envanterimde bazı ögeler silinmiş gibi gözüküyor. Sayfayı yenilemeyi deneyin.
(Geçmiş olsun bu arada)

CS:GO gibi aktif oynanan bir oyunun envanterimi yoksa artık serverları kapatılmış ya da server sayısı azaltılmış modası gecen bir oyunun envanterimi çünkü bu tip oyunların envanterini Steam para döndüremediği için kapatabiliyor. Bir de bazen genelde Steam de envanterler kaybolup tekrar gözükebiliyor bir nevi arayüz Bug'ı gibi bir şey umarım öyledir.

Pazar geçmişiniz de temizse Steam kaynaklı bir sorun olmuştur.

Pazar geçmişinizi ve gönderilen teklifleri kontrol ettiniz mi? Eğer temizse bug olmuştur düzelir. Desteğe konu açabilirsin.

Pazar geçmişinizi ve gönderilen teklifleri kontrol ettiniz mi? Eğer temizse bug olmuştur düzelir. Desteğe konu açabilirsin.
pazar gecmısıne baktıgımda esyalarım satılmıs olarak görünüyor ancak ben ne zaman birsey satıcak olsam telefonuma kod gelirdi bu sefer gelmedi... ekrana boş boş bakıyorum. ve esyalarım satıldıysa para nerede ? satın alım gecmısınde hıcbırsey yok ve 0.43 kurusum var...

Pazar gec mısıne baktıgımda esyalarım satılmıs olarak görünüyor ancak ben ne zaman bir şey satacak olsam telefonuma kod gelirdi bu sefer gelmedi... Ekrana boş boş bakıyorum. Ve esyalarım satıldıysa para nerede? Satın alım gec mısınde hiçbir şey yok ve 0.43 kurusum var...

Satın alım geçmişinize bakın birilerine hediye göndermiş olabilirler. Steam desteğe yazıp yardım isteyin.

Steam özellikle satış/satın alım kısmında neredeyse kusursuz bir sisteme sahip dolayısıyla bir açığın exploit edilmiş olması çok düşük bir ihtimal. Eğer eşyaların transfer edildiği görünmüyor ise bug yaşıyor olabilirsiniz. Hesabınıza internet tarayıcınız üzerinden girip kontrol edin. Ayrıca satın alım geçmişinizde hediye olarak bir satın alım görünüyor mu kontrol edin ve zaman kaybetmeden desteğe bildirin.

Steam desteğe nereden, nasıl yardım yazacaüım? Pazarda bazı esyalarım satılmıs olarak görünmüyor

Sol üstte yardım yazısınına gelince Steam destek yazar oradan yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı