Steam Gift'te dolandırıldım!

Çoluk çocuk yapacak bir şey yok, geçmiş olsun. Size de tavsiyem uğraşmayın 3 kuruş para için. Yazıktır gidip şikayet etme bence ama kulağını da çekmek lazım ki ikilemde kalıyor insan. O para ondan misli misli çıkar. 😊

Çoluk çocuk yapacak bir şey yok, geçmiş olsun. Size de tavsiyem uğraşmayın 3 kuruş para için. Yazıktır gidip şikayet etme bence ama kulağını da çekmek lazım ki ikilemde kalıyor insan. O para ondan misli misli çıkar. 😊
Uğraşmadıkça yapıyorlar zaten. Şikayet edip adam etmek lazım bunları.

Diğer insanları da dolandırıyor bunlar. Sizin gibi uğraşmam diyenler oldukça milleti dolandırıyorlar.

Herkes kendine düşeni yapsa sorun yok böylelerinde ömrü uzun olmaz 10 lira az vereceğim diye Discord üzerinden iş yapmak akıllıca olmuyor. Vallahi merakla bekliyorum ne olacak takipteyim, bol şanslar kolay gelsin. ☺️

Çocuktur deyip geçmeyin. Yaptığının cezasını çeksin ki bir daha cin olmadan adam çarpmaya kalkmasın. Bugün sizden üç kuruş tırtıklar, yarın başkasından. Miktarın bir önemi yok. Hırsızlık hırsızlıktır.
Kesinlikle katılıyorum. İleride daha büyük hırsızlıklarada girişir bunlar. Yolda insanları gasp etmeye bile çalışırlar.

Bi' hayli takdir ettim, elinize kolunuza sağlık. Savcılığa gitmek için 18 yaş ve üzeri şartı mevcut mu, veya olayı çözdükten sonra kısacık da olsa savcılığa suç duyurusunda bulunma sürecinizle ilgili rehber hazırlarsanız açıkçası tadından yenmez.

Karşı taraf uzlaşmak isterse kabul etmeyi düşünüyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı