Steam Grand Prix Coin ile Düşük Level atlama

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Grand Prix etkinliğinde coin kasıp level bastım ama 24 leveldan 4000 coin ile 40 level kasmama rağmen 34 level oldum. Nasıl olması gereken 64 level'a getirebilirim?

Rozet seviyem 300 küsür, steam seviyem de 60 level arttı, 40k coinim vardı. Görev yap puan kas
Hocam puan kastım yeterince ama hepsini kullanamıyorum kapasiteden dolayı. 26k küsür puanım var CS:GO'da hergün 100'ünü kullanabiliyorum. Millete bakıyorum 40 level birden atlamış. Ben sadece 33'den 47'ye geldim 63 seviye rozetle. Kapasite olayını nasıl yapacağız?

Hocam puan kastım yeterince ama hepsini kullanamıyorum kapasiteden dolayı. 26k küsür puanım var CS:GO'da hergün 100'ünü kullanabiliyorum. Millete bakıyorum 40 level birden atlamış. Ben sadece 33'den 47'ye geldim 63 seviye rozetle. Kapasite olayını nasıl yapacağız?
500 puan veren birkaç görev vardı 3 oyunu istek listene ekle felan diye bi onu yapabilirsin bir de bildiğin gibi satın alım yaparak

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı