Steam Grand Prix nedir?

Başarım programları ile puan kasabilirsiniz buna eyvallah da kapasite için bir görev var. Bunun dışında bir şey satın almadan artmıyor. Sanırım yakın zamandaki satın alımlar etkiliyor, belki de şu ana kadar olanlar. Hesabımdaki çoğu şey hediye vb. yollarla alındı benim. Kapasitem şu an 3965 kendi verdiği 100'lükleri kabaca atsak bile 3000 kalıyor. Bu da 50 liralık alışveriş demek kabaca. Yakın zamanda böyle bir alışveriş yapmadım. 3-4 lira anca var. Toplamda ise 70-80 liralık yapmışımdır. Ne tarafından tutsanız bir işe yaramıyor. Eklenen hediyeler o anki fiyatları baz alınarak eklenseydi şimdiye 500 liradan fazla puanım olurdu. Ama yazan sadece satın alımlar.

Bildiğiniz hile programı şuanlık program ile bir açıklama yapılmadı ama 2 level atlayacağım diye hesabınızı riske atmaya değer mi?
Hile diye geçmiyor diye biliyorum, ayrıca yıllardır kullanıyorum. Eğer bir valve oyunu oynuyorken açarsanız VAC ban yeme ihtimaliniz var ancak onun dışında daha önce hiç bundan banlanan bir hesap görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı