Steam Grand Prix nedir?

piarowena

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Anladığım kadarıyla bu Steam Grand Prix etkinliğinde belirli bir şekilde günlük puan alıyoruz. Dün gece ilk defa yarışlara katılına bastım ve 2000 puanım olduğunu gördüm. Hepsini rozete bastım fakat bu gün hiç puan gelmedi. Maksimum puanım 15.400 civarı. Bu puanı nasıl kullanabilirim? Oyun oynamak dışında nasıl puan kazanabilirim?
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in (bana kalırsa) başarısız bir etkinlik girişimi. Epic Games'e sıcak bakmayan biri olarak, Epic Games'i sevmeye başladım. Onların indirim dönemi buna göre efsaneydi. Güzel oranlarla indirim yapmışlardı.

Seçtiğimiz takımlarla, listemizdeki oyunları dağıttıklarını söylüyorlar. Bu dağıtımı da, seçtiğimiz takımların sıralamasına göre alıyoruz. Birinci takıma 300, ikinciye 200 ve üçüncü takıma ise 100 kişi arasından ödül dağıtılıyor diye hatırlıyorum. Yanlışım olabilir, kimse tam olarak çözemedi bu işi. :D Milyonlarca, belki de birkaç milyar kişi arasından ödül gelmesi ihtimali verilmiş, Steam gibi büyük firma için utanç verici bir tablo olduğunu düşünüyorum.

Bu etkinlikten sadece rozet yapılır, biraz seviye kasılır, başka da bir avantajı yok. Kapasite diye bir olay var, günlük puan alımımızı limitliyor. Para harcarsanız, puan toplama limitini arttırıyor. Buradan da bir taş koyulmuş bu olaya. Hiç bu işleri dert etmeyin, elinizde puan varsa kullanın ve rozet basın. Önemli bir şey yok, kaçırdığınız bir şey olduğunu düşünmeyin.

Steam'in (bana kalırsa) başarısız bir etkinlik girişimi. Epic Games'e sıcak bakmayan biri olarak, Epic Games'i sevmeye başladım. Onların indirim dönemi buna göre efsaneydi. Güzel oranlarla indirim yapmışlardı.

Seçtiğimiz takımlarla, listemizdeki oyunları dağıttıklarını söylüyorlar. Bu dağıtımı da, seçtiğimiz takımların sıralamasına göre alıyoruz. Birinci takıma 300, ikinciye 200 ve üçüncü takıma ise 100 kişi arasından ödül dağıtılıyor diye hatırlıyorum. Yanlışım olabilir, kimse tam olarak çözemedi bu işi. :D Milyonlarca, belki de birkaç milyar kişi arasından ödül gelmesi ihtimali verilmiş, Steam gibi büyük firma için utanç verici bir tablo olduğunu düşünüyorum.

Bu etkinlikten sadece rozet yapılır, biraz seviye kasılır, başka da bir avantajı yok. Kapasite diye bir olay var, günlük puan alımımızı limitliyor. Para harcarsanız, puan toplama limitini artıyor. Buradan da bir taş koyulmuş bu olaya. Hiç bu işleri dert etmeyin, elinizde puan varsa kullanın ve rozet basın. Önemli bir şey yok, kaçırdığınız bir şey olduğunu düşünmeyin.
Burada dediğiniz her şeyi öğrenmiştim galiba. Tamamen anlamadığım şey benim kazanabileceğim hala 15000 puan varken neden puan gelmiyor? 1 gün bekledim ve puanım hala 0.

Burada dediğiniz her şeyi öğrenmiştim galiba. Tamamen anlamadığım şey benim kazanabileceğim hala 15000 puan varken neden puan gelmiyor? 1 gün bekledim ve puanım hala 0.
Bende ilk yaptığımda 2000 jeton kazanmıştım şimdi günlük o patlama efektine baktığımda 100 geliyor bu 100 ü nasıl artırırız onu çözemedim yarın patlama efekti açıldığında almayıp herhangi bir oyunu 30 dk açık tutup görev yapıcam bakalım o zaman yükselcek mi

Bende ilk yaptığımda 2000 jeton kazanmıştım şimdi günlük o patlama efektine baktığımda 100 geliyor bu 100 ü nasıl artırırız onu çözemedim yarın patlama efekti açıldığında almayıp herhangi bir oyunu 30 dk açık tutup görev yapıcam bakalım o zaman yükselcek mi
Ben bugün 23 seviyeden 63e çıktım. Rozetim 194 seviye oldu. Hilesini buldum gibi birşey yani.

Çok fazla yoğunluk ve sistemin karmaşıklığından dolayı bu seneki etkinlikte birçok hata meydana geldi. Mesela benim günlük puan sınırım sıfırlanmıyor takılı kaldı sanırım. 😀
Madem buldun hilesini bize de anlat beya.
Başarım hilesi ile rahatlıkla puan kasabilirsin ama dikkat et benim gibi buga girebilir de.
Nasıl yaptın eğer sağda solda gösterilen bir programı indirip otomatik oyunlarda ki steam başarımlarını yapan program ise şimdiden geçmiş olsun derim
Neden, problem nedir? Ben uzun zamandır kullanmama rağmen bir sıkıntı çıkmadı ama bu etkinliğe özel bir şeyse o zaman sıkıntı çıkabilir bence.

Geri
Yukarı