Steam Grand Prix Jeton Kazanma

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar Grandprix'te nasıl jetom kazanılıyor?
Jetonum neden -3?
Corgi takımındayım bu arada, nasıl hızlandıracağım? Jeton alıp XP kazanmak istiyorum Pit Stop'tan.

Screenshot_20190702-101603_Steam.jpeg
Screenshot_20190702-102056_Steam.jpeg

Arkadaşlar Grandprix'te nasıl jetom kazanılıyor?
Jetonum neden -3?
Corgi takımındayım bu arada, nasıl hızlandıracağım? Jeton alıp XP kazanmak istiyorum Pit Stop'tan.

Eki Görüntüle 411325Eki Görüntüle 411326
Jeton oyun satın alınarak veya oyun oynanarak kazanılır. Zaten Grand Pix yardım bölümünde bunlar yazıyor ve jetonunun -3 olmasının sebebi bir oyun almışsındır, geri iade etmişsindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade ettiğim için olmuş demek ki. Teşekkür ederim. Jeton kazanmayı şey için sordum bir kaç arkadaşım demişti ki oynamanı istediğin oyunların bir çoğu sende yok yapamıyorsun falan dediler o yüzden sordum başka yolu var mıdır diye.
Jeton oyun satın alınarak veya oyun oynanarak kazanılır zaten grand pix yardım bölümünde bunlar yazıyor ve jetonunun -3 olmasının sebebi bir oyun almışsındır geri iade etmişsindir

İade ettiğim için olmuş demek ki. Teşekkür ederim. Jeton kazanmayı şey için sordum bir kaç arkadaşım demişti ki oynamanı istediğin oyunların bir çoğu sende yok yapamıyorsun falan dediler o yüzden sordum başka yolu var mıdır diye.
Eğer Steam'den eklerseniz konu ile daha çok yardımcı olabilirim.

Bu Corgi'nin hep birinci gelmesi diğer takımlar için avantaj mı dezavantaj mı çünkü gördüğüm kadarıyla herkes Corgi'ye abanırken ben Tavşan takımındayım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı