Steam haksız yere VAC Ban!

CoolmondeR

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle benim 3 yıllık hesabım var 2017 den beri oynuyorum. Steam seviyem 6 CS:GO da 900 saatim var ve Seçkin Hesabım CS:GO da ve bunun üzerine 31 Ekimde Overwatch ban yedim ve 1 gün sonrada VAC yedim. Bunun sebebini anlamadım bana görüş hilesi, Aim vs. açtığım için ban yediğim söyleniyor fakat ben hiçbir zaman hile açmadım, kim olursa olsun ben ona hile açmamasını ve kendi emeğiyle oynamasını tavsiye ederim. Ayrıca Steam CS:GO envanterim yaklaşık 150 TL; ben bunu bırakmam. Steam desteğe 2-3 kere yazdım ve kendim hazır cevaplarla karşı karşıya buldum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardım ederseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-02_155429.png
    resim_2020-11-02_155429.png
    131,9 KB · Görüntüleme: 486
  • Ekran Görüntüsü (68).png
    Ekran Görüntüsü (68).png
    581,5 KB · Görüntüleme: 514
  • Ekran Görüntüsü (67).png
    Ekran Görüntüsü (67).png
    612,6 KB · Görüntüleme: 476
  • Ekran Görüntüsü (66).png
    Ekran Görüntüsü (66).png
    607,6 KB · Görüntüleme: 463
Son düzenleyen: Moderatör:
Gereken cevaplar aşağıdaki bağlantıda mevcut.

Görsellerden de anlaşılacağı üzere hem Overwatch tarafından, hem de tamamen bağımsız ve otomatik çalışan VAC sistemi tarafından yasaklanmışsınız. Böyle bir yasaklamanın hatalı olma veya kaldırılma ihtimali yok.

Aldığınız Overwatch yasaklaması çok seri bir şekilde VAC yasağına dönüşmüş.

Arkadaşlar öncelikle benim 3 yıllık hesabım var 2017'den beri oynuyorum. Steam seviyem 6 CS:GO'da 900 saatim var ve seçkin hesabım CS:GO'da ve bunun üzerine 31 Ekim'de Overwatch ban yedim ve 1 gün sonrada VAC yedim. Bunun sebebini anlamadım bana görüş hilesi, aim vs. açtığım için ban yediğim söyleniyor fakat ben hiçbir zaman hile açmadım, kim olursa olsun ben ona hile açmamasını ve kendi emeğiyle oynamasını tavsiye ederim. Ayrıca Steam CS:GO envanterim yaklaşık 150 TL; ben bunu bırakmam. Steam desteğe 2-3 kere yazdım ve kendim hazır cevaplarla karşı karşıya buldum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?.

Overwatch tarafından yasaklanmışsın, ve sonradan VAC tarafından da yasaklanmışsın. Her iki anti-hile sistemi tarafından yasaklanman kullandığın hilenin VAC tarafından tespit edildiğine işarettir. VAC yemeseydin Overwatch yeseydin gerçekten hile değilsen bunu kaldırtabilirdin. Ama hile tespit etmiş bilgisayarın. Yeni bir hesap aç ve hile kullanmayı bırak.

Gereken cevaplar aşağıdaki bağlantıda mevcut.

Görsellerden de anlaşılacağı üzere hem Overwatch tarafından, hem de tamamen bağımsız ve otomatik çalışan VAC sistemi tarafından yasaklanmışsınız. Böyle bir yasaklamanın hatalı olma veya kaldırılma ihtimali yok.

Aldığınız Overwatch yasaklaması çok seri bir şekilde VAC yasağına dönüşmüş.

Evet bunu bende okudum fakat bu makaleye aykırı bir hareket yapmadım, hile ve diğer türlü skin hilesi gibi onlara hiç bulaşmadım. Ve bu benim main hesabım dediğim bini 2017'den beri aktif olarak kullanıyorum ve CS:GO'da 900 saati olan hesabımda ben hile açar mıyım? Kim açar ki zaten.

Overwatch tarafından yasaklanmışsın, ve sonradan VAC tarafından da yasaklanmışsın. Her iki anti-hile sistemi tarafından yasaklanman kullandığın hilenin VAC tarafından tespit edildiğine işarettir. VAC yemeseydin Overwatch yeseydin gerçekten hile değilsen bunu kaldırtabilirdin. Ama hile tespit etmiş bilgisayarın. Yeni bir hesap aç ve hile kullanmayı bırak.

Bilgisayarıma hileyi bırak internetten bir uygulama bile yüklemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bunu bende okudum fakat bu makaleye aykırı bir hareket yapmadım, hile ve diğer türlü skin hilesi gibi onlara hiç bulaşmadım. Ve bu benim main hesabım dediğim bini 2017'den beri aktif olarak kullanıyorum ve CS:GO'da 900 saati olan hesabımda ben hile açar mıyım? Kim açar ki zaten.

O zaman neden VAC tarafından da yasaklandın? Bu oyuna etki eden bir programın (hilenin) tespit edildiğine işarettir. Bazen Valve CCleaner gibi uygulamaları da hile olarak tespit edebilir. Sana bir sorum var. Overwatch'u oyun ortasında mı yedin? Eğer oyun ortasında yediysen o an hile kullanıyorsundur. Değilse bilgisayara oturan kardeşin, kuzenin falan kullanmıştır. Ya da dediğim gibi CCleaner tarzı uygulamalar bilgisayarında yüklü olduğu için de olabilir. Overwatch'un seni haksız yasakladığına dair kanıtları paylaşabilecek misin? Yani son 8 maçının da demo linkini atmalısın.

Desteklenmeyen bir program arkada kaldıysa VAC yemiş olabilirsin. Böyle durumlar yaşanıyor çünkü. Hile kullanan ban yemez zaten. Ben hiç görmedim, sadece 1 kere falan oldu raporladığım hilelerden 1 kişi VAC yedi.

Desteklenmeyen bir program arkada kaldıysa VAC yemiş olabilirsin. Böyle durumlar yaşanıyor çünkü. Hile kullanan ban yemez zaten. Ben hiç görmedim, sadece 1 kere falan oldu raporladığım hilelerden 1 kişi VAC yedi.

Bu başka bir olay dostum. Senin dediğin direk VAC. Arkadaş hile kullanmadığını belirtiyor ama iki anti-hile tarafından da yasaklanması hile olduğunu kanıtlıyor.
Arkadaş çevrimiçi ama yazdığım mesaja cevap vermiyor. Sanırım hile kullandığı anlaşıldığı için yazmıyor.

O zaman neden VAC tarafından da yasaklandın? Bu oyuna etki eden bir programın (hilenin) tespit edildiğine işarettir. Bazen Valve CCleaner gibi uygulamaları da hile olarak tespit edebilir. Sana bir sorum var. Overwatch'u oyun ortasında mı yedin? Eğer oyun ortasında yediysen o an hile kullanıyorsundur. Değilse bilgisayara oturan kardeşin, kuzenin falan kullanmıştır. Ya da dediğim gibi CCleaner tarzı uygulamalar bilgisayarında yüklü olduğu için de olabilir. Overwatch'un seni haksız yasakladığına dair kanıtları paylaşabilecek misin? Yani son 8 maçının da demo linkini atmalısın.
oyundan sonra yedim yani sabah uyandığımda 31 ekimde karşılaştım 30 ekimde yoktu bu ban ve şifremi arkadaşlarımla veya aile üyelerimle paylaşmadım ve zaten kardeşim 4 yaşında. Son 8 maçı yükliyip sana mı atayım ?
oyundan sonra yedim yani sabah uyandığımda 31 ekimde karşılaştım 30 ekimde yoktu bu ban ve şifremi arkadaşlarımla veya aile üyelerimle paylaşmadım ve zaten kardeşim 4 yaşında. Son 8 maçı yükliyip sana mı atayım ?
ve arkada hiçbir uygulama çalışmıyor ccleaner tarzı

Geri
Yukarı