Steam her oyuna %20 indirim

Nasıl değil hocam? Çok fazla cashback aldım çokta işime yaradı. Bilmediğimden soruyorum, daha iyi cashback veren uygulama var mı?
18 yaş altındaysan inanılmaz sınırlı ve leş gibi bir uygulama. Yok girerken veli izniymiş para atılmıyormuş. Para çekmeye kalktım 4 kere denedim hata verdi aptal bir şekilde. Boşa sallamıyorum anlayacağın. 18 yaşı geçince de geri dönmedim böyle dandirik bir uygulamaya. Nays dışında da çok ön ödemeli kart aboneliğim var kıyas mantığıyla yaklaştığımda naysın şansı dahi yok.

18 yaş altındaysan inanılmaz sınırlı ve leş gibi bir uygulama. Yok girerken veli izniymiş para atılmıyormuş. Para çekmeye kalktım 4 kere denedim hata verdi aptal bir şekilde. Boşa sallamıyorum anlayacağın. 18 yaşı geçince de geri dönmedim böyle dandirik bir uygulamaya. Nays dışında da çok ön ödemeli kart aboneliğim var kıyas mantığıyla yaklaştığımda naysın şansı dahi yok.
Yani mantıken 18 yaş üstü olmalı çünkü bir bankanın cüzdan uygulaması. Bu Papara ya da Tosla'ya benzemeyen bir uygulama.

Yani mantıken 18 yaş üstü olmalı çünkü bir bankanın cüzdan uygulaması. Bu Papara ya da Tosla'ya benzemeyen bir uygulama.
Benzeyemiyor. 18 yaş üstünde tonla seçenek var zaten belki şu an avantajlıdır ama zamanında beni cinlendirdikleri için dönmüyorum. Avantajlı kampanyası varsa yararlanın tabiki.

İlk defa görmüş olabilir, hiç görmeyenlere anlatıyor da olabilir. Şahsen ben ilk defa şimdi duydum. Neden herkes her şeyi biliyormuş gibi yazdınız anlamadım.

Bende ilk defa duydum ama beğenmedim.

Nays Steam vs.. açıklamada yazdığı Dijital platform harcamalarında % 20 iade veriyor ve üç gün içinde yatırıyor. Bende yatırmayı geçiktirdiler, canlı müşteri hizmetlerine yazdım.(aramak gerekmiyor.) yine bir gün içinde yatırmadıkları % 20 iade parayı yatırdılar. Harcama şartı 10 TL üzeri...
Ben harcamalarımı steam bakiyesi yükleyerek yaptım. Birde Epic Games üzerinden oyun aldım.
Evet hocam bende çok yaşıyorum bunu ödemeyi geciktiriyolar desteğe yazınca ise 1 2 hafta sonra ancak alabiliyoruz paramızı

Yeni konular

Geri
Yukarı