Çözüldü Steam hesabı başka Social Club hesabıyla eşleştirilmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sythexz

Decipat
Daha fazla  
1688387213928.png

GTA IV veya RDR2 açarken bu hatayı veriyor ancak GTA V oynayabiliyorum. 2 Gün önce de RDR2 de oynayabiliyordum bugün böyle oldu. Oyunu başlatmadan Rockstar Launcher hesabında RDR2 ve GTA IV'ın yanında PLAY ON Steam yazıyor ancak açamıyorum oyunu. Rockstar'ın sitesinden kütüphanemde sadece GTA V gösteriyor neden böyle? Başka bir hesabım yok.

Düzenleme: Kütüphanemde göstermesine rağmen GTA V'ye de giremiyorum hayret bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
• Go to Documents/Rockstar Games/Social Club/socialclub.txt

• Your user name should be listed somewhere in it. Normally by the end of it. Search for. "Signed in online to profile:"

• Go to http://socialclub.rockstargames.com and log in using that nickname. Password must contain at least one capital letter.

• Find out the e-mail it was linked to.

• Log in Social Club's Launcher using that email and accept the ToS. Join gta.world.

Kaynak. Steam discussions kısmında böyle bir çözüm sunulmuş.
Hocam hortlatıyor gibi olacağım ama yaklaşık 1 ay geçtiği için yanıt veriyorum. Not defterinden kullanıcı adımı buldum lakin adresten yalnızca mail girişi var, yani bu kullanıcı adının hangi maile ait olduğunu öğrenmenin bir yolu yok gibi ticket dışında yanlış bir şey mi yapıyorum kullanıcı adı elimde ama mail lazım bana unuttuğum için

Hocam hortlatıyor gibi olacağım ama yaklaşık 1 ay geçtiği için yanıt veriyorum. Not defterinden kullanıcı adımı buldum lakin adresten yalnızca mail girişi var, yani bu kullanıcı adının hangi maile ait olduğunu öğrenmenin bir yolu yok gibi ticket dışında yanlış bir şey mi yapıyorum kullanıcı adı elimde ama mail lazım bana unuttuğum için
Evet hocam ticket atacaksınız başka yol yok, ben düzelttim sorunu bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı