Steam hesabı çalınabilir mi?

Reis hesap 16 yıllık oldugu için benden sadece cd key istiyorlar aldıgım oyunları filan hepsini attım onlara fotoğraf olarak fakat yine cd key istediler her türlü bilgiyi verdim diyorum ama eski hesaplarda bu bilgiler işe yaramıyor ilk istedikleri şey cd key .O yuzden işe yaramıyor
Faturaları attın mı?

Reis her türlü bilgiyi verdim Steam desteğe fakat benden sadece CD Key istiyor. O da bende yok. Hesap 16 yıllık o yüzden CD Key istiyor fakat şoyle bir şey var ki Steam Guard koduna bile erişebiliyorum, kurtarma kodum var ama bir işe yaramıyor sanırım. Bu bilgileri soyledim onlara fakat yine benden CD Key istediler

Steam'den aldığın bir oyuna ait fatura, pazarda sattığın bir Item'a ait fatura, hesapta kullandığın kart numarası, hesabında ilk kullandığın e-posta ve telefon numarası, bunları atmayı dene. Benimki de çalınmıştı ve bu kanıtları verirsen %100 hesabını geri alıyorsun. CD Key yok diyorsun ama eğer daha önceden Humble Bundle vs. sitelerden ücretsiz dağıtılan bir oyunu aldıysan Key o sitede yazıyor. Humble hesabına girip Key'i görebilirsin.

Steam'den aldığın bir oyuna ait fatura, pazarda sattığın bir Item'a ait fatura, hesapta kullandığın kart numarası, hesabında ilk kullandığın e-posta ve telefon numarası, bunları atmayı dene. Benimki de çalınmıştı ve bu kanıtları verirsen %100 hesabını geri alıyorsun. CD Key yok diyorsun ama eğer daha önceden Humble Bundle vs. sitelerden ücretsiz dağıtılan bir oyunu aldıysan Key o sitede yazıyor. Humble hesabına girip Key'i görebilirsin.
HUmble filan yokta dediğin bütün bilgileri verdim ama yine olmadı.
Faturaları attın mı?
Evet

Hocam hiç herhangi bir satın alımına ait bir e posta yok mu? Hesabını ilk açtığında kullandığın e posta, ya da daha önceki telefon numarasını hatırlıyor musun? Olması lazım benimki de çalınmıştı bu kanıtlar gerçekten işe yarıyor.

Evet
Yeni ticket at şansını dene bence. Vermen gereken bilgiler : Hesap ismi (giriş yaparken kullandığın), Hesap Leveli, En son Steam üzerinden aldığın oyunlar, En son CD Key ile eklediğin oyunlar, Bulabildiğin TÜM Steam faturaları, E-posta hesabındaki faturalardan ekran görüntüleri. Bunları tek mesajda gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı