Steam hesabı çalındı, e-posta ve hesap adı değiştirildi

Şu anda "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." ibaresi yer alıyor denediğimde 3 türlüde (e-posta, hesap adı, telefon numarası) denedim bulamadım ve denerken dediğin gibi guard da gelmedi.
Bugün benim de başıma geldi. Bir anlık dalgınlık işte her şeyimi değiştirmişler. Sorununu çözebildin mi?

Bugün benim de başıma geldi. Bir anlık dalgınlık işte her şeyimi değiştirmişler. Sorununu çözebildin mi?
Benim de bugün başıma geldi, steam desteğe yazdım 10 saat oldu ama geri dönüş olmadı. Link mağduru oldum. E-postam, telefon numaram hepsi değişti. Desteğe yazarken daha önce yaptığım satın alımların ve CD keykerin ss ni attım. Bunların sonucunda hesabıma kesinlikle kavuşur muyum? Bilgisi olan var mı? :(

Benim de bugün başıma geldi, Steam desteğe yazdım 10 saat oldu ama geri dönüş olmadı. Link mağduru oldum. E-postam, telefon numaram hepsi değişti. Desteğe yazarken daha önce yaptığım satın alımların ve CD keykerin SSni attım. Bunların sonucunda hesabıma kesinlikle kavuşur muyum? Bilgisi olan var mı? :(

Hocam kavuşursunuz. Benim 2020 gibi olmuştu wallet code vs. vardı satın alımların ssini attım çözdüler.

Hocam kavuşursunuz. Benim 2020 gibi olmuştu wallet code vs. vardı satın alımların ssini attım çözdüler.
Ben de kavuştum sonunda hesabıma, dediğiniz gibi yaptım, bir kaç ss ve daha önceden aktifleştirdiğim ürün anahtarı kodlarını gönderdim. Hesabımı geri verdiler. Yalnız destek ekibi ss lerin geçeli bir kanıt sayılmadığını, CD key ile hesabın bana ait olduğunu kanıtladıklarını bildirdi. Böyle bir durumdan muzdarip olan olursa bu notu da düşmüş olayım. Teşekkür ederim:)

Canlı destek değil zaten e-posta atsam yine kafi ancak yapamadım.

Edit: Çözüldü.
Steam desteğe hesabınızla yaptığınız satın alımların faturalarını göndererek hesabınızı geri alabilirsiniz.
Bende de aynı sorun var hocam. Nasıl steam destekle iletişime geçtiniz?

Ben de kavuştum sonunda hesabıma, dediğiniz gibi yaptım, bir kaç ss ve daha önceden aktifleştirdiğim ürün anahtarı kodlarını gönderdim. Hesabımı geri verdiler. Yalnız destek ekibi ss lerin geçeli bir kanıt sayılmadığını, CD key ile hesabın bana ait olduğunu kanıtladıklarını bildirdi. Böyle bir durumdan muzdarip olan olursa bu notu da düşmüş olayım. Teşekkür ederim:)
Nasıl iletişime geçerim?

@Iskeletliadam
Steam Destek
Buraya gidiyorsun. Mail adresini yaz önce. Sonra hesap oluştururken koyduğun nick dene.
Bu adımı yaptıysan sana guard gelecek diyecek sende guard olmadığı için Guard koduna erişemiyorum tuşuna basacaksın.

Sonraki ekranda numaraya da erişimim yok tuşuna bas.

Sonra senden parola isticek ona da erişim yoka bas. Parolamı unuttum Formu doldur yolla.

İlk mail adresi doğruysa çok rahat geri alırsın.

Bu forma doğrudan erişim var mı bilmiyorum ama yine de link bırakıyorum.
Forum

@Iskeletliadam
Steam Destek
Buraya gidiyorsun. Mail adresini yaz önce. Sonra hesap oluştururken koyduğun nick dene.
Bu adımı yaptıysan sana guard gelecek diyecek sende guard olmadığı için guard koduna erişemiyorum tuşuna basacaksın.

Sonraki ekranda numaraya da erişimim yok tuşuna bas.

Sonra senden parola istecek ona da erişim yoka bas. Parolamı unuttum formu doldur yolla.

İlk mail adresi doğruysa çok rahat geri alırsın.

Bu forma doğrudan erişim var mı bilmiyorum ama yine de link bırakıyorum.
Forum

Hocam selam bu olay bana da oldu ve Steam desteğe yazdım fakat 1.5 gün oldu cevap yok ne zaman gelir acaba bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-31-09-06-01-340_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-31-09-06-01-340_com.android.chrome.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı