Steam hesabı çalındı, e-posta ve hesap adı değiştirildi

Bugün veya en geç yarın dönerler hocam. Konudan bağımsız olarak sadece bağlantıya tıkladığınız için mi çalındı yoksa bir şey indirdiğiniz için mi?
Hocam şimdi olay şöyle oldu;
Arkadasiminda hesap çalınmış ordan bı link geldi bende o linke bastım dalginligima gelmiş hesap bilgilerimi felan hepsini girdim kod geldi onuda girdim.sonrasinda numara e posta şifre hepsi değiştirildi valla.

Bugün veya en geç yarın dönerler hocam. Konudan bağımsız olarak sadece bağlantıya tıkladığınız için mi çalındı yoksa bir şey indirdiğiniz için mi?
Hocam ve halen cevap gelmedi hesap kitlenmisti bu sebepden dolayı olabilirmi.

Hocam şimdi olay şöyle oldu;
Arkadasiminda hesap çalınmış oradan bir link geldi bende o linke bastım dalginligima gelmiş hesap bilgilerimi falan hepsini girdim kod geldi onu da girdim. Sonrasinda numara e-posta şifre hepsi değiştirildi vallahi.

Hocam ve halen cevap gelmedi hesap kitlenmisti bu sebepden dolayı olabilir mi?

Hesap kilitli olduğu için olduğunu düşünmüyorum illaki bir dönüş alırsınız hocam. Benim de geçen haftadan beri arkadaş listemdeki kişiler 5$ gift gibi yazılar ile link yolluyorlar. Hepsini engelledim ama bugünlerde bu sorun biraz daha artmış gibi.

Hesap kilitli olduğu için olduğunu düşünmüyorum illaki bir dönüş alırsınız hocam. Benim de geçen haftadan beri arkadaş listemdeki kişiler 5$ gift gibi yazılar ile link yolluyorlar. Hepsini engelledim ama bugünlerde bu sorun biraz daha artmış gibi.

Evet hocam aynısı bir anlık dalgınlık la bütün hesap gitti. Dikkatli olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı