Steam hesabım çalındı ne yapmak gerekiyor?

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara bilmeden virüs indirdim ve bütün hesaplarımı çaldılar. Instagram'a girip tanımadığım insanları takip edip profil fotoğrafını değiştirdiler. Bütün her şeyimin şifresini değiştirdim format attım ve Steam'e girdim hesabımın şifresi değişmişti şifremi unuttum yapıp tekrar şifre aldım ve hesabımın içinde hiçbir şey yoktu ismimde NPG5000 değil NPG5001 olarak değişmişti tahminimce hesabı taşıdılar. Bu Steam hesabımı nasıl kurtarabilirim diğer her şeyi kurtardım.

Bilgisayara bilmeden virüs indirdim ve bütün hesaplarımı çaldılar. Instagram'a girip tanımadığım insanları takip edip profil fotoğrafını değiştirdiler. Bütün her şeyimin şifresini değiştirdim format attım ve Steam'e girdim hesabımın şifresi değişmişti şifremi unuttum yapıp tekrar şifre aldım ve hesabımın içinde hiçbir şey yoktu ismimde NPG5000 değil NPG5001 olarak değişmişti tahminimce hesabı taşıdılar. Bu Steam hesabımı nasıl kurtarabilirim diğer her şeyi kurtardım.

Steam desteğe yazacaksın, bu çalınma olaylarında deneyimli biriyimdir.

İlk önce Steam hesabındaki ilk satın alımını ne ile gerçekleştirdin? Steam cüzdan kodu ile gerçekleştirdiysen o cüzdan kodunu bulmaya çalış, eğer direk kart ile satın aldıysan işin çok kolay, hesabında ilk satın alım yaptığın kartı Steam desteğe at.

Şu şekilde yap, ilk önce Steam desteğe başından geçen olayları anlat, hesap çalınmadan önce neler oldu ve nasıl çalındı, çalındıktan sonra neler yaşadın, bunları sırayla düzgün bir şekilde, ister Türkçe ister İngilizce bir şekilde yaz, eğer Türkçe yazacaksan çok düzgün yaz, yabancı yetkililer de denk gelebiliyor.

Ardından hesabında ilk satın alımı nasıl gerçekleştirdiğini anlat.

Steam hesabına bağlı ilk e-posta adresine gir ve satın alım yaptığında e-postana gelen faturaların SS ini alıp at. Bunları yaptıktan sonra sana dönüş yapacaklar, bir sonraki adımda neler yapman gerektiğini onlar sana söyliyecek (4 kere hesap çaldırdım)

Hocam Steam hesabınıza girmişsiniz zaten.
Öğeleriniz gitti (takas edildi ise) Steam bunları size geri veremez.

Steam mobil guard aktif mi?

Steam api kontrol ettiniz mi?

Steam de canlı destek yok. Masaüstü uygulamasında en üstte destek yazar, yada tarayıcınızdan bu linke ile Steam desteğe ulaşabilirsiniz. Steam Destek

Geri
Yukarı