Steam hesabım çalındı

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Kısa keseceğim direkt konum şöyle: Steam hesabım çalındı kurtarmak için bütün etkenlerim var. Para yatırmıştım CS:GO golf (Tower unite) Rocket League PUBG Civilization V'ı falan almıştım hepsini Steam Guard vardı telefon numaramda vardı. Hesabı ilk açtığım e postayı da hatırlıyorum CS:GO'da skinlerim falan vardı 200 TL yakın. Nasıl kurtarabilirim? Anlattığım oyunların hepsini satın aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa keseceğim direkt konum şöyle: Steam hesabım çalındı kurtarmak için bütün etkenlerim var. Para yatırmıştım CS:GO golf (Tower unite) Rocket League PUBG Civilization V'ı falan almıştım hepsini Steam Guard vardı telefon numaramda vardı. Hesabı ilk açtığım e postayı da hatırlıyorum CS:GO'da skinlerim falan vardı 200 TL yakın. Nasıl kurtarabilirim? Anlattığım oyunların hepsini satın aldım.
Steam destek ile iletişime geçin.

1596709412622.png

Skin almak için saçma sapan bet, sskin katlama tarzı sitelere Steam ile giriş yapar iseniz sonunu tahmin etmek çok da zor değil.

Eki Görüntüle 632199

Skin almak için saçma sapan bet, sskin katlama tarzı sitelere Steam ile giriş yapar iseniz sonunu tahmin etmek çok da zor değil.

Hocam nasıl çalındığıyla ilgili hala bir bilgim yok aldığım skinlerin çoğuda Steam pazardan aldım. Bir CS:GO. Neti kullanmıştım o da güvenilir bir site bilgime göre.
Eğer kullandığınız bir cüzdan kodu var ise onunla Steam destek ile iletişime geçin, anında hesabı alırsınız.
Var

Steam destekle iletişime geçin. Hesabınızı almak çok zor olmayacaktır. Bundan sonra bilinmedik sitelere vs. kayıt olmayın. Ben o sitelerle işim bittiğinde direk şifremi değiştirdim. Şakaya gelmez ne olur ne olmaz.

Raufai sen şu MC'deki misin? Craftrise moderatörü eskiden ne izlerdim be.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidip destekten hesabini kitlet bir ilk once işlem yapilmasin daha sonra destekle iletisime gecip e-posta hatirladigin eski sifre kredi karti bilgilerin varsa daha onceden aldigin oyunun anahtar kodunu yolluyorsun birkac gune aciyorlar. Aynisini bende yaşadim geri aldim gecmis olsun. Hesavi kitlemeyi unutma geri açiyorlar ben surekli geri kitliyordum esyalarima dokunulmasin diye.

Geri
Yukarı