Steam hesabım ve CS:GO envanterim çalındı

Herakles07

Decapat
Daha fazla  
Birisi Steam hesabımın e-posta, telefon numarasını değiştirmiş ve envanterimdeki her şeyi çalmış. Steam'e bildirdim ama çalınan skinlerin geri geleceğini sanmıyorum. Skinlerimi çalan hesabı çalmam lazım tek çözüm bu gibi geliyor bana. Yardım edebilecek var mı acaba? Tüm emeğim çalındı. Lütfen yardımcı olur musunuz? Hesap çalmayı bilin var ise lütfen ulaşsın ücret öderim yeter sorun yok yeter ki envanterim geri gelsin.

Birisi Steam hesabımın e-posta, telefon numarasını değiştirmiş ve envanterimdeki her şeyi çalmış. Steam'e bildirdim ama çalınan skinlerin geri geleceğini sanmıyorum. Skinlerimi çalan hesabı çalmam lazım tek çözüm bu gibi geliyor bana. Yardım edebilecek var mı acaba? Tüm emeğim çalındı. Lütfen yardımcı olur musunuz? Hesap çalmayı bilin var ise lütfen ulaşsın ücret öderim yeter sorun yok yeter ki envanterim geri gelsin.

Steam Guard kurmadıysan hiçbir anlamı yok. Kendi yanlışın. Çalan zeki ise guard kullanır.

İki aşamalı doğrulama?

Dosya Ekleri

• water.jpg
    water.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 106
Şifreniz kolay bir şey miydi? Eğer standart gibi sifrelerdense çalınması normal.☹️

Steam hesabınızı nasıl çaldırdınız acaba? Skin sitelerine falan mi giriş yaptınız? Steam Destek ile iletişime geçin. Hesabınızı kimin çaldığını bilmeden nasıl o hesabı "hack"lemeyi düşünüyorsunuz acaba? Bu bir çözüm yolu değil.
Geçmiş olsun.

Skin satma, kasa açma vb. işlemler yapan sitelere mi kayıt oldunuz Steam hesabınız ile? Skinlerin geri geleceğini zannetmiyorum ama Steam Destek'ten yardım alıp hesabınızı kurtarabilirsiniz.

İllegal işlerle uğraşmayın, gidip bir su için.

Bu arada telefon numarası kolay kolay değiştirilmiyor. Önce eski telefona kod geliyor ardından yeni numaraya. Büyük ihtimalle ya ortağınız vardı, ya da 3. parti sitelerin attığı linkle hesabınız boşaltıldı. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı