Steam hesabım çalındı

Mailinizi nasıl değiştirdiler? Mail değiştirmeden önce onay gerekiyor diye biliyorum(?)

Bana Steam'den mesaj yoluyla bir site attılar :/ o siteye girip Steam ile giriş yapa tıkladım. 2 kere benden kod istedi birini e-postadan birini telefondan istedi bende öküz gibi kodu girdim.

Bana Steam'den mesaj yoluyla bir site attılar :/ o siteye girip Steam ile giriş yapa tıkladım. 2 kere benden kod istedi birini e-postadan birini telefondan istedi bende öküz gibi kodu girdim.
Maalesef yapabileceğimiz bir şey yok belki steam destek halleder :( Acemi(phising'ciler) hackerlerın saldırısına uğramışsınz.

Kardeşim her linke tıklamayın.. özellikle bedava verilen şeylerde steam hesabınızı bağlayın edin diyorlar hiç uğraşmam öyle şeylerle yazık. Etrafta bir sürü emek hırsızı var. Dikkat edin. Destekle iletişime geçtiğinde bir şekilde yardımcı olacaklardır.

2020'nin son çeyreğine adım atmak üzereyken, halen nasıl olur da Steam'da dolandırılabiliyorsunuz? Artık kimsenin kimseye ücretsiz bir şey vermeyeceğini anlamadık mı?

Yıl olmuş 2020. hala inananlar kalmış. Vay be.

Ben zaten vermiyeceğine inanıyordum sadece doğrulama ile anca hesaba girerler diye düşündüm ama gelen doğrulamanın birinde İngilizce bir şekilde hesabınızın bilgileri değişecektir yazıyormuş onu fark etmedim :/

Hesap üzerinden ticket olusturmaniz gerekmekte. Direkt mail adresine gönderince yardim alamazsiniz.

Hesaba giremiyorum ki nasıl o hesap üzerinden ticket oluşturacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı