Steam hesabım çalındı

kardeşim bi bana da yardım etsen ben o kadar girmeyi denedim ki şu an başka bir hesaba da giremiyorum bugün benim hesabım da çalındı ve benim de e posta ile şifrem değişti bi yardım etsen çok mutlu olurum
Ben ne yaptığımı anlatayım. Öncelikle e-posta hesabımın şifresini değiştirdim. Sonra Steam'dan güvenlik için eğer bu siz değilseniz vs. (şifreyi değiştirdikleri için) gibi bi mail gelmiş olması lazım. Oradan hesabımı kitlemiştim. Daha sonra ticket atman lazım (Hesabım çalındı gibi bi sayfa var oradan atabilirsin.).Ben de hesaba çok girmeye çalıştığım için daha sonra deneyin dedi. Biraz bekledim ve ticket attım. Ticket atarken bazı faturaları , aldığın sattığın itemlerin faturalarını felan ss alıp ek dosya olarak eklersen belki daha hızlı yardımcı olurlar. Bi de alışveriş yaptığın kartla ilgili bazı bilgileri istiyolar doğrulama için. Bunları girerek ticket attım. Akşam 6-7 gibi çalındı hesabım. 11 gibi Steam destekten bana geri döndüler ve hesabımı aldım. Umarım alırsın kardeşim.

Arkadaşlar ben hesabı baya bir süre oldu kurtardım 1 gün içinde steam'dan döndüler ve ilk steam e postama doğrulama kodu attılar sonrası da geldi tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı