Çözüldü Steam hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OverRar00

Picopat
Hesabım bir trojan yüzünden çalındı ve hesabın e-mail'i değişmiş durumda. Fakat işin kötü tarafı satın almam var evet ama kurduğum mail adresini hatırlamıyorum 5 tane mailim var ve baktığımda sanırım giren kişi işlemler sonrası mailleri de silmiş. Ne yapmam gerekiyor satın alım için kullandığım kartı ve numaramı biliyorum sadece. Güncelleme mailimi de buldum arkadaşlar şans eseri çöp kutusundan çıktı ve mail bana bir saat önce Rusça bir kurtarma maili olarak gelmiş. Hesabı çalan kişi bu maili silmeye kalkışmış sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kendilerinin de her zaman belirttiği gibi ticket göndermeliler.

Hocam 15 saat önce adrese ve kart uyuşmuyor dedi benden doğrusunu istediler 14 saattir bekliyorum.

Arkadaşlar cumartesiden beri yapılan yoğun uğraşlar sonucu nihayet Steam hesabıma geri kavuştum. Hesaba giren kişi hiçbir şey yapmamış ilginç şekilde sadece 20-30 saat arma oynamış. Ban yememişimdir umarım herhangi bir oyundan. Zor yırttık bunlar olmasa vermezlerdi büyük ihtimalle.
Umarım geri alabilirsiniz hesabınızı. Bu arada içinde değerli CS:GO itemleri mi vardı?

Kendilerinin de her zaman belirttiği gibi ticket göndermeliler.

Hocam 15 saat önce adrese ve kart uyuşmuyor dedi benden doğrusunu istediler 14 saattir bekliyorum.

Arkadaşlar cumartesiden beri yapılan yoğun uğraşlar sonucu nihayet Steam hesabıma geri kavuştum. Hesaba giren kişi hiçbir şey yapmamış ilginç şekilde sadece 20-30 saat arma oynamış. Ban yememişimdir umarım herhangi bir oyundan. Zor yırttık bunlar olmasa vermezlerdi büyük ihtimalle.

Dosya Ekleri

• 1663573262555.png
    1663573262555.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Çözüm

Hayırlı olsun. Arma 3'ün Vac koruması yok şanslısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı