Steam hesabım çalındı

tugaycevikx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Steam hesabım CS:GO kutu açmak için girdiğim bir sitede hesabım çalındı. Site scam siteymiş tamamen benim hatam kullanıcı adı, e posta, telefon numarası her şey değişti bunu üzerinde ticket attım, 5 adet dekont ekledim kanıt olarak Steam hesabıma kayıtlı karttan para yatırdığıma dair gelen mailer falan ama 2 gün oldu geri dönüş olmadı acaba ne zaman geri dönüyorlar bilen var mı?

Bir şekilde kanıtlayabiliyorsanız hesabınız size zaten geri iade edilir. Ayrıca mail değişimlerinde size değişim ile alakalı bir mail mutlaka gelir. Bu durumda orada hesabı kilitlemek ile alakalı bir seçenek de yer alır. Bunu kontrol edin. Eğer bunu yaparsanız hesabınız başkasının elinde dahi olsa askıya alınmış olacak.

Hesabınızda kullandığınız banka kartının bilgilerini gönderin size hesabı geri vereceklerdir. Daha önce arkadaşımın hesabını bu yol ile almıştım.

Rahat ol reis yakında dönerler dekont elindeyse sana yeni şifre atacaklar direkt daha önceden başıma gelmişti benimde.

Bir şekilde kanıtlayabiliyorsanız hesabınız size zaten geri iade edilir. Ayrıca mail değişimlerinde size değişim ile alakalı bir mail mutlaka gelir. Bu durumda orada hesabı kilitlemek ile alakalı bir seçenek de yer alır. Bunu kontrol edin. Eğer bunu yaparsanız hesabınız başkasının elinde dahi olsa askıya alınmış olacak.

Onlar geldi ama hesap kitleme şeyi gelmedi kitlemezsem ne olur hesabı? Zaten 5 dolar yatırmadım takas yapamıyorum fazla itemde yok zaten
Rahat ol reis yakında dönerler dekont elindeyse sana yeni şifre atacaklar direkt daha önceden başıma gelmişti benimde.
Umarım ya şuanda oynayacak başka oyun yok sıkılıyor canım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı