Steam Hesabım Kaç TL/Dolar Eder?

Kardeşim anlayamayan sensin 2 saattir aynı şeyi anlatıyorum hala anlayamayıp sitenin amacını söylüyorsun bana :D Hem anlatamıyorsun hem anlayamıyorsun suçu başkasına atıyorsun :D
"Site iki tane fiyat veriyor." cümlesini anlayamıyorsan cidden benim anlatamadığımı mı düşünüyorsun ya ? Siteyi araştırmaktan acizsin halen üste çıkmaya çalışıyorsun. Uzatma hadi.

"Site iki tane fiyat veriyor." cümlesini anlayamıyorsan cidden benim anlatamadığımı mı düşünüyorsun ya ? Siteyi araştırmaktan acizsin halen üste çıkmaya çalışıyorsun. Uzatma hadi.
Kardeşim 5. kere söyleyişim hala anlayamamışsın defalarca ilk attığın mesajdan çıkarılan anlamı açıkladığımı söyledim hala sonrasında yaptığın düzeltmeden bahsediyorsun bunu anlamaktan acizsin ne dediğim hakkında bir fikrin bile yok uzatma deyip deyip boş uzatıyorsun uza hadi.

Kardeşim 5. kere söyleyişim hala anlayamamışsın defalarca ilk attığın mesajdan çıkarılan anlamı açıkladığımı söyledim hala sonrasında yaptığın düzeltmeden bahsediyorsun bunu anlamaktan acizsin ne dediğim hakkında bir fikrin bile yok uzatma deyip deyip boş uzatıyorsun uza hadi.
Benim de 100. kere söyleyişim. Araştırmaktan acizsin bana laf ebeliği yapma canımı da sıkma hadi.
Neyse kardeş hakkını helal et fevri davrandım biraz.

Son düzenleme:
Benim de 100. kere söyleyişim. Araştırmaktan acizsin bana laf ebeliği yapma canımı da sıkma hadi.
6. Kere söylüyorum ben araştırma gayet iyi yaparım sen anlamaktan ve anlatmaktan acizsin şimdi tekrar ilk mesajından bahsettiğimi söyleyeceğim ama gene büyük ihtimal anlamayıp "araştırmaktan acizsin" diyeceksin.
Neyse kardeş hakkını helal et fevri davrandım biraz.
Bende ama çabuk sinirleniyorum helal olsun sende et.

Geri
Yukarı