Steam Hesabım Kaç TL/Dolar Eder?

Demekki doğru fiyat vermiyor. Sen indirimde değilken almışsan diğer insanlar ne yapsın? İndirimi bekleyip indirimde alırlar ve dediğine göre site direk oyunların fiyatını hesaplıyor kimse öyle almaz oyunlara verdiğin paradan çok daha düşüğe satabilirsin anca.

75 TL falan eder bence.
Kardeşim,hayır. Site iki tane fiyat veriyor. Hem indirimli fiyatını veriyor hem indirimsiz fiyatını veriyor. Kaldı ki site satış yapmak için yapılmış bir site değil. Sana hesabının fiyatını veriyor istersen üstünde satarsın istersen satmazsın. Site oyunun indirimli ve indirimsiz fiyatına göre fiyat biçiyor.

Kardeşim,hayır. Site iki tane fiyat veriyor. Hem indirimli fiyatını veriyor hem indirimsiz fiyatını veriyor. Kaldı ki site satış yapmak için yapılmış bir site değil. Sana hesabının fiyatını veriyor istersen üstünde satarsın istersen satmazsın. Site oyunun indirimli ve indirimsiz fiyatına göre fiyat biçiyor.
"Oyunu indirimde aldıysan indirimdeki fiyatına göre fiyat biçiyor indirimde almadıysan indirimsiz fiyatına göre fiyat biçiyor." Bu mesajına göre söyledim indirimsizin mantıksız olduğunu. Steam'deki oyunlarının fiyatının üzerinde satamazsın zaten bakan bile olmaz.
Kusura bakmayın, hemen düzeltiyorum.
Düzeltildi.
Sorun değil.

Hem TL hem de dolar bazında söylerseniz sevinirim.
Oyunlarım:
  • Forza Horizon 4
  • Hearts of Iron 4
  • Wallpaper Engine.
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
  • Ori ant the blind Forest.
  • Poppy playtime.
  • Portal 2
  • Dying Light.
  • The Forest.
  • Altf4
  • Payday 2
  • Black Desert.
  • Just Cause 3
  • Euro Truck Simulator 2
  • Warhammer: End times - vermintide.
  • Little Nightmares.
  • Dark Souls III.
  • Company of Heroes 2
  • Metro 2033.
  • Mount and Blade: Warband.
  • Witcher 1
  • Witcher 2
  • Witcher 3
Not: 5-6 tane de 10TL altı oyun var.

Satacak biri arıyorsanız 100 TL'ye alabilirim.

"Oyunu indirimde aldıysan indirimdeki fiyatına göre fiyat biçiyor indirimde almadıysan indirimsiz fiyatına göre fiyat biçiyor." Bu mesajına göre söyledim indirimsizin mantıksız olduğunu. Steam'deki oyunlarının fiyatının üzerinde satamazsın zaten bakan bile olmaz.

Sorun değil.
Kardeşim iki tane fiyat veriyor yazmışım Allah Allah. Doğru okur musun yazıyı.

Yeni konular

Geri
Yukarı