Steam hesabıma birisi giriş yapıp kendine oyun göndermiş

Aldığınız Geforce NOW hesap bilgilerini değiştiriniz mi @cosmos111? Mail adresini filan. Değiştirdiyseniz eğer ondan sonra nasıl bir giriş sağlayabilir ki? Ancak hesap bilgileriniz aynı ise giriş yapabilir.
Hesap bilgilerini değiştirdim. Zaten arkadaşı direk olarak suçlamıyorum. Belki kendisi desteğe yazıp hesabı geri almış olabilir.

Hesap bilgilerini değiştirdim. Zaten arkadaşı direk olarak suçlamıyorum. Belki kendisi desteğe yazıp hesabı geri almış olabilir.
Hesabı geri almış olma ihtimali durumunda, sizin hesaba eklediğiniz mail adresine bir bilgilendirme mesajı gelmesi gerekmiyor mu? "Şifreniz değiştiriliyor." filan gibisinden? Bi' mail adresinizi kontrol eder misiniz? Siz suçlamıyorsunuz ama diğer arkadaşlar suçluyor. Belki hiç yapmadığı bir şey yüzünden arkadaşın suçlanması hoş bir şey değil ama tabi şüphe edilebilir.

Hesabı geri almış olma ihtimali durumunda, sizin hesaba eklediğiniz mail adresine bir bilgilendirme mesajı gelmesi gerekmiyor mu? "Şifreniz değiştiriliyor." filan gibisinden? Bi' mail adresinizi kontrol eder misiniz? Siz suçlamıyorsunuz ama diğer arkadaşlar suçluyor. Belki hiç yapmadığı bir şey yüzünden arkadaşın suçlanması hoş bir şey olmaz ama tabi şüphe edilebilir.
Haklısınız, belki de arkadaşın hiçbir suçu yoktur. Mail adresime baktığımda herhangi bir şey göremedim. Desteğe yazıp var olan bilgileri değiştirmeden elde etme durumu var mıdır bilmiyorum.

Haklısınız, belki de arkadaşın hiçbir suçu yoktur. Mail adresime baktığımda herhangi bir şey göremedim. Desteğe yazıp var olan bilgileri değiştirmeden elde etme durumu var mıdır bilmiyorum.
Steam hesabınızda Guard aktif iken birinin giriş yapma olasılığı neredeyse yok diye biliyorum ama bir açıktan filan faydalanıp bu durum meydana geldiyse eğer belki mail hesabınıza bi' bilgilendirme gitmiştir. Bu arada, ne olur olmaz diye isterseniz bu adresten "Tüm oturumları kapat." seçeneğine tıklayın. Ve Steam hesabınız için mail adresinize önceden gelen bi' bilgilendirme mesajından kilitleyin.
Bu süre zarfınca herhangi bir kötü olayın daha başınıza gelmemesi adına.
Ben, tanıdığınız birinin bu duruma neden olduğunu düşünüyorum.

Size Discord üzerinden arkadaşlık isteği yolladım. Onu kabul eder misiniz rica etsem?

Steam hesabınızda Guard aktif iken birinin giriş yapma olasılığı neredeyse yok diye biliyorum ama bir açıktan filan faydalanıp bu durum meydana geldiyse eğer belki mail hesabınıza bi' bilgilendirme gitmiştir. Bu arada, ne olur olmaz diye isterseniz bu adresten "Tüm oturumları kapat." seçeneğine tıklayın. Ve Steam hesabınız için mail adresinize önceden gelen bi' bilgilendirme mesajından kilitleyin.
Bu süre zarfınca herhangi bir kötü olayın daha başınıza gelmemesi adına.
Ben, tanıdığınız birinin bu duruma neden olduğunu düşünüyorum.

Size Discord üzerinden arkadaşlık isteği yolladım. Onu kabul eder misiniz rica etsem?
Ekledim.
Eğer @pcustası21a adlı arkadaş mesaj yazmazsa şikayette bulunacağım. Steam satın alımın yapıldığı ip adresini gösteriyor.
Ne kadar işe yarar bilmiyorum. Ancak şikayet etmede kullanacağım bu ip adresini.
asd111.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı