Steam hesabıma birisi giriş yapıp kendine oyun göndermiş

4 Temmuz'da Sosyal'e girdiği halde konuya yazmamış. 10 yıl ban.
Bu dolandırıcılık vakaları son aylarda çok yaşanıyor, benim fikrime göre hesap satışı yasaklanmalı. Çünkü herhangi bir yaptırım uygulanmıyor (Technopat Sosyal'den yasaklanması dışında).

Şu anda o şahsiyet 10 yıl banlı, yani? Kullanıcıya parası geri geldi mi? Hayır. Sosyal'den yasaklanması bir anlam ifade etmiyor her iki taraf için de.

Bu dolandırıcılık vakaları son aylarda çok yaşanıyor, benim fikrime göre hesap satışı yasaklanmalı. Çünkü herhangi bir yaptırım uygulanmıyor (Technopat Sosyal'den yasaklanması dışında).

Şu anda o şahsiyet 10 yıl banlı, yani? Kullanıcıya parası geri geldi mi? Hayır. Sosyal'den yasaklanması bir anlam ifade etmiyor her iki taraf için de.
Bırak yasaklanmasın, daha iyi. Dolandırılıp dursunlar.
Ortak hesap mağduru gördükçe keyifleniyorum.

4 Temmuz'da Sosyal'e girdiği halde konuya yazmamış. 10 yıl ban.
Bir de arkadaş gizli gizli konuyu takip ediyordu. Çok iyi oldu😀

azasd.png

zas.pngkaay.png
Bırak yasaklanmasın, daha iyi. Dolandırılıp dursunlar.
Ortak hesap mağduru gördükçe keyifleniyorum.
Hocam ben ortak hesap almadım, Geforce Now hesabı almıştım. Geforce Now'da şifre, e-posta değiştirsen bile hesaptan çıkış yapmadığını bilmiyordum.

Doğru ancak adamlar ne yapsın bulup dövüp parayı mı alsın? :D 10 yıl Sosyal'den yararlanamayacak işte.

Geri
Yukarı