Steam hesabıma erişemiyorum

h3hus

Centipat
Yer
Balıkesir/Edremit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz, 3696 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 8,00 GB

Sistem Üreticisi BIOSTAR Group
Sistem Modeli H510M

Harici Ekran Kartı Palit GTX 1650 GP NE6165001BG1-1175A 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı
Meslek
DC MOD
Steam'in rezilliğine bak benden 5-6 yıl önceki CD key istiyorlar /olay bu sabah gerçekleşti. Benden hesabıma farklı bir giriş olduğunu doğrulamam gerektiğini söylediler tüm bilgileri verdim ama benden 5-6 yıl önceki CS 1.6 CD anahtarını istediler maalesef bende de mevcut değil o yüzden aktif edemiyorum. Ne yapacağım hiçbir fikrim yok, tüm param boşa gitti.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-04-23-19-14-693_com.valvesoftware.android.steam.community-edit.jpg
    Screenshot_2023-05-04-23-19-14-693_com.valvesoftware.android.steam.community-edit.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Digit hesap almış olabilir misin? 5-6 yıl önce kutulu CS 1.6 mı satılıyordu da CD Key'ini istiyorlar.

Zamanında abimindi şu an bir bilgim yok. CD key kaybolalı yıllar oldu. Ne yapacağım onu da fikrim yok. Hesap satın falan alınmadı.

Bu sorunun cevabı nedir?

Kendisine sorduğumda kutunun kayboldunu hatta atmış olabileceğini söyledi.

Hesabın ilk sahibi siz misiniz yoksa satın mı aldınız? Ayrıca rezillik dediğiniz şey tamamen güvenlik amaçlı ve gayet normal.

Bence rezillik çünkü çoğu insan 5-6 önceki CD key saklayacak hali yok çoğunlukta ya atmış ya da farklı nedenlerden dolayı kaybolmuştur farklı bir güvenlik yolu izlenebilirdi.

Hesap belirli bir değere sahip ise ilk etkinleştirilen anahtarı soruyorlar genelde. Ben 15 sene önce etkinleştirdiğim anahtara ve CD kutusuna sahibim mesela. İstedikleri bilgileri sağlayamadığınız sürece yardımcı olmayacaklardır.

Hesap belirli bir değere sahip ise ilk etkinleştirilen anahtarı soruyorlar genelde. Ben 15 sene önce etkinleştirdiğim anahtara ve CD kutusuna sahibim mesela. İstedikleri bilgileri sağlayamadığınız sürece yardımcı olmayacaklardır.

İşte maalesef biz sahip değiliz yabancı forumlara baktığımda farklı bir yöntem ile açtıran olmuş ne yapsam bilmiyorum bence saçma bir güvenlik yöntemi olmuş. Neyse ki kendi main hesabıma bir şey olmadı ama parama yazık oldu artık Steam destek ile uğraşacağız.

Peki bu durumda hesaba ne olacak sonsuza dek böyle mi kalacak 2038'e kadar bir süre verdi yani topluluk ban ı

Hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor. Eğer farklı bir yöntemle kanıtlamanızı kabul ederlerse o şekilde deneyin.

Steam Destek istenilen kanıtları sunmadığınız sürece çok katı davranıyor maalesef. Yapacak bir şey yok.

sonsuza dek böyle mi kalacak?

Kısıtlanma kaldırılmadığı sürece kilitli kalır ve bazı özellikleri kullanmanıza izin vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı