Steam hesabında sürekli bilinmeyen aktiviteler

Yok açık değil zaten kendi söylemiş 15 gün bekletiyor diye bunun anlamı mobil guardı yok arkadaşın.
Yok hocam. Şifre değiştirilince de oluyor diye biliyorum. Ben geçen şifre değiştirdim. Bende 15 gün bekledim ama kapalı da olabilir, evet.

Yok zaten harcanan parayı vermezlerde ben sadece Steam ekibinin belki şifre değiştirmekten başka bir işlem yaptırabilirler diye söyledim.
Başka nasıl bir işlem yapıyorlar ki? Bilmediğim için soruyorum. Aynısı benimde başıma geldi geçenlerde.

Yok hocam. Şifre değiştirilince de oluyor diye biliyorum. Ben geçen şifre değiştirdim. Bende 15 gün bekledim ama kapalı da olabilir, evet.

Başka nasıl bir işlem yapıyorlar ki? Bilmediğim için soruyorum. Aynısı benim de başıma geldi geçenlerde.

Ama zaten mobil guardı olsaydı kasayı satamazdı bile hesaba giren kişi.

Steam apiyi değiştirmiş olabilirler.

Bu linkte Go to Registration page dediğinde alan adı yazan yerin bomboş çıkması lazım.

Aynı olay 1 2 hafta önce de başıma geldi ve ben o zaman e-posta, şifre ne varsa değiştirdim. İki aşamalı doğrulama zaten kullanıyorum ayrıca mobil steam guard da aktif idi.

Mutlaka mobil doğrulama kullanmasılın.

Ve muhtemelen steam apini düzenlemişler.

Bu linkte Go to Registration page dediğinde alan adı yazan yerin bomboş çıkması lazım.
Doğrulamayı zaten kullanıyorum. Linki de kontrol ettim alan adı boş çıkıyor.

Aynı olay 1 2 hafta önce de başıma geldi ve ben o zaman e-posta, şifre ne varsa değiştirdim. İki aşamalı doğrulama zaten kullanıyorum ayrıca mobil steam guard da aktif idi.

Doğrulamayı zaten kullanıyorum. Linki de kontrol ettim alan adı boş çıkıyor.
Tüm cihazlardaki yetkiyi kaldır hala devam ediyorsa steam desteğe bir sor yoksa yapabilceğimiz bir şey yok başka.

Bir bakalım. Desteğe yazdım, sonuçtan haberdar ederim.

Bir bakalım. Desteğe yazdım, sonuçtan haberdar ederim.
Arkadaşlar destek ile irtibata geçtim. Kendilerine yeni bir e-posta açıp bu e-postayı bildirdim. Onlarda hesap bilgilerimi bu yönde değiştirdiler. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı