Steam hesabının ederi nedir?

Ekran görüntüsü 2023-01-15 183218.png

Hesabınızın ederi steamdb.info sitesinde 2059₺ ama tabii gerçekte satmak istediğinizde bu hesaba maksimum 1000₺ gibi bir fiyat biçeceklerdir.

Üstteki arkadaşlar neye göre 100-150₺ fiyat biçtiğini söyleyebilir mi acaba?

200 ne şaka mısınız? Oyunlar zaten 2000TL ediyor oyun içi eşyaları falan saymıyorum.
Sanırım siz oyunların şuanki indirimsiz, zamlı fiyatlarına bakıp biçtiniz hesabın fiyatını 1000 2000 diye. Bu kafayla alıcı bulabilirseniz bana da haber verin.

Sanırım siz oyunların şu anki indirimsiz, zamlı fiyatlarına bakıp biçtiniz hesabın fiyatını 1000 2000 diye. Bu kafayla alıcı bulabilirseniz bana da haber verin.

700TL'lik oyun nasıl bir indirime girebilir söyler misin? En az 400 olur. RDR 2 180 diyelim hesap 800 TL'ye satılır yani. Orada daha Resident Evil serisi ETS 2 var.

700TL'lik oyun nasıl bir indirime girebilir söyler misin? En az 400 olur. RDR 2 180 diyelim hesap 800 TL'ye satılır yani. Orada daha Resident Evil serisi ETS 2 var.
RDR'yi 98 TL'den saymanız gerek. Oradaki fahiş fiyatlı oyunların çoğu da zam yemiş oyunlar. Örnek: Belirttiğiniz Resident Evil serisi. ETS 2'de 10 TL idi hatırlatırım. Aynı hesabı daha ucuza satan tonla da insan var. Ayrıca GTA 5 falan var diyeceksiniz muhtemelen onu da almayan kalmadı zaten Epic'ten vesaire. Diğer oyunların fiyatları da aman aman değil.

Arkadaşlar biraz gerçek düşünün ya illa oyunların toplam fiyatı 2000TL diye hesabı 1000TL'den satamazsınız, piyasası öyle yürümüyor çünkü Steam Destek'e bir mail atınca hesabı direk geri alabiliyorlar, hesabın mailini versin siz şifresini değiştirin yine geri alınabiliyor hesap kimse riske girip o hesabı 1000TL'den almaz anca CS pre gibi bir şey varsa 150TL'ye alınıyor zaten.

Geri
Yukarı