Steam hesabının ederi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben içinde sadece CS:GO olan hesabı 100 TL'ye satmıştım hocam satışınız için şimdiden hayırlı olsun.

En bilgili sizsiniz hocam tamam, sitelere koyulan en fahiş fiyatlardaki ilanlar günler içerisinde giderken benim hesabım gitmeyecek doğru diyorsunuz ki zaten satış amacım olmadığını başta söyledim. ;)
Ben sadece burada sana bir teklif verdim. Kendi gözümden. Kendi düşüncelerim. Ben ücretsiz aldığım oyuna 1000 TL verecek kadar akılsız değilim.

Ben sadece burada sana bir teklif verdim. Kendi gözümden. Kendi düşüncelerim. Ben ücretsiz aldığım oyuna 1000 TL verecek kadar akılsız değilim.
CS:GO'ya 1000 TL fiyat biçmedim biçmem zaten, ayrıca olaya madalya, rank, faktör, övgü, saat gibi olaylar giriyor CS:GO oyuncuları için ama siz biliyorsunuzdur akıllısınız siz.

İnsanların gözünden sormak istedim, yoksa tarayıcıma 1-2 keyword yazmamla istediğim bilgiler çıkıyor zaten. ;)
ilk mail ( ilk Steam açıldığı anda gelen mail duruyor ise) ödeme bilgileri (kredi/banka kartı) ilk cd-key veyahut oyun anahtarı bilgileri mevcut ise , farklı bir forum da direk alıcısı var satmayı düşünürseniz fakat tavsiye etmem satmanızı. Konuların direk onaylandığı, küfürlere bile çok ses çıkartılmayan, aktifliği de zayıf olan bir forum desem anlarsınız belki.

Sadece prime hesap olsun direk alıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı