Steam hesabının ederi nedir?

RDR'yi 98 TL'den saymanız gerek. Oradaki fahiş fiyatlı oyunların çoğu da zam yemiş oyunlar. Örnek: Belirttiğiniz Resident Evil serisi. ETS 2'de 10 TL idi hatırlatırım. Aynı hesabı daha ucuza satan tonla da insan var. Ayrıca GTA 5 falan var diyeceksiniz muhtemelen onu da almayan kalmadı zaten Epic'ten vesaire. Diğer oyunların fiyatları da aman aman değil.

CS:GO'da bedavaydı zaten bu yüzden onun fiyatını eklemiyoruz vesaire hahahahaah.

Steam hesap satılırken oyun fiyatları hesaplanmaz. Oyun ne kadar çoksa değeri arttığı için satması o kadar zor olur zaten. Hesabın yılı, leveli nadir rozetleri ya da birinin istediği Online oyunda sahip olduğunuz şeyler para eder. Ve Steam hesabını geri almak ya da kapattırmak çok basit o yüzden kimse yüksek meblağ bayılmaz hesaba.

Steamde bazı oyunlar ülke dışında çalışmıyor diye biliyorum. Böyle bir durum yoksa hesabı yurtdışı sitelerde satmayı deneyebilirsin. Ben hearthstone hesabımı yerelde 500 TL'ye satamadım, yurt dışı sitede 220 dolara satıldı. Parayı almam 1.5 ay sürdü ancak burada satmaktan çok daha mantıklı.

Buyur son nokta. Hesabını satarsan başın belaya girebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı