Steam hesabının ederi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse hesabı 1000 TL'den satışa koy diye bir şey söylemedi 1000 TL'ye neden bu kadar kafa taktın anlayamadım.
CS:GO'ya 1000 TL fiyat biçmedim biçmem zaten, ayrıca olaya madalya, rank, faktör, övgü, saat gibi olaylar giriyor CS:GO oyuncuları için ama siz biliyorsunuzdur akıllısınız siz.

@ankara ronaldo arkadaşım sen almaya galiba meraklısın. O yüzden arkadaş sana güzel bir teklif versin sonuçta rank, övgü gibi şeyler bayağı bir pahalı olmasını sağlıyor. Kaçırma derim.

@ankara ronaldo arkadaşım sen almaya galiba meraklısın. O yüzden arkadaş sana güzel bir teklif versin sonuçta rank, övgü gibi şeyler bayağı bir pahalı olmasını sağlıyor. Kaçırma derim.
Pahalı olmasını sağlıyor demedim hala kendi kafandan kuruyorsun dostum, fiyata etki ediyor dedim çünkü bu tarz olaylara takıntılı insanlar var, ayrıca hile gelmemesi için algoritmaya da etki ediyor. Tartışmaya gerek yok o güzel aklını yorma bize teşekkürler.

@uuyanplutonn arkadaşım sana da iyi satışlar. Bu hesaba da 1000 TL üstü verecek kek bulursan bana da yaz bende prime hesabımı satacağım. İyi günler diliyorum.
Sen kafayı 1000 TL ile bozmuşsun arkadaşım, ben her hangi bir fiyat bile söylememişken 1000 TL'yi söylediğimi zannediyorsunuz hala, iyi günler size de.

1660474247684.png

Bu cümleyi söyleyip 500'e koyacağınızı zannetmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı