Steam iade

Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar, steam üzerinden bir oyunu iade ettim, iade ettiğim oyun ne kadar süre içerisinde kütüphanemden silinir acaba? Para iadesi önemli değil kütüphanemden silinmesi önemli.

Yaklaşık 1 saat.
Konu hakkında bir kaç soru sorabilirmiyim. Ben bu oyunun paketini almak için iade ettim 2 oyundan oluşmakta. Dolayısı ile ilk oyunda içinde olduğundan dolayı alamıyorum çünkü ilk oyun kütüphanemde. Bu oyun kütüphanemden silindiği zaman o paketi alırsam herhangi bir sorun oluşur mu? Sonuç olarak iade süreci henüz tamamlanmadı para iadesi anlamında.

Selamlar , oyun iade işlemi tamamlandıktan sonra zaten para hesabınıza geri geçmiş ve oyun kütüphanenizden silinmiş olacaktır. Oyun iadeleri maksimum 14 gün (maksimum) sürüyor ama benimkiler en fazla 3 günde iade edildi.

Kabul olur olmaz silinir. Yanıt süreleri 2 saat ile 2 gün kadar sürebiliyor.
Bu iade ettiğim oyunun bütün dlc'lerini kapsayan paketi mevcut ve bu paketin içinde kendiside mevcut. Sanırım oyun silindikten çok sonra para iadesi gerçekleşiyor. Ben şunu merak ediyorum teknik olarak para iadesi olmadan iade işlemi tamamlanmıyor eğer oyun kütüphaneden silinir ise o paketi almamda sakınca olur mu?

Hocam kart almak için yapmanız ayıp. İade politikasını onun için yapmıyorlar. Bu arada sürekli olarak iade ederseniz ceza alabiliyorsunuz. İade ettiğiniz oyunu bilgisayardan kaldırmadığınız sürece kütüphanede gözüküyor.

Hocam kart almak için yapmanız ayıp. İade politikasını onun için yapmıyorlar. Bu arada sürekli olarak iade ederseniz ceza alabiliyorsunuz. İade ettiğiniz oyunu bilgisayardan kaldırmadığınız sürece kütüphanede gözüküyor.
Bu sonucu nasıl ulaştınız acaba yukarıda yazdıklarımı okurmusunuz rica ediyorum.

Pardon ben paket deyince kart olarak anlamıştım uykusuzluktan galiba. :)
Hayır gözükmüyor iade kabul olur olmaz anında kaldırılıyor. Bilgisayarda yüklü olsa bile oyuna girilemez zaten.
Kaldırmadığınız sürece satın al olarak gözüküyor hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı