Rehber Steam için en iyi kart düşürme uygulaması - Archi Steam Farm

Bu Arch'i Steam Farm'dan çok daha kısa bir yöntem var. Idle Master düzgün çalışmayı bıraktığından beri bunu kullanıyorum.

Bu Archi Steam Farm'dan çok daha kısa bir yöntem var. Idle Master düzgün çalışmayı bıraktığından beri bunu kullanıyorum.
Idle Master'ı 5 senedir zaten o yöntemla çalıştırıyordum. Bu yöntem gerçekten karmaşık ve zor. Archi Steam Farm'daki yöntemde sadece uygulamayı açtıktan sonra kullanıcı adı ve şifre giriliyor. Yani Archi Steam Farm'daki yöntem daha basit ve kısa. Rehberde karmaşık gözükmesine bakma. Sadece rehberi fazla ayrıntılı yaptığımdan böyle gözüküyor.

Ne kadar sürede düşürüyor peki kartları? 9 oyundan 41 adet kart gösteriyor da.

Ne kadar sürede düşürüyor peki kartları? 9 oyundan 41 adet kart gösteriyor da.
UI.html üzerinden bakabilirsin. Normalde ilk başta 2 saat oyunlar kart düşürmeye hazır hale getiriliyor. Sonra her kart başı yarım saat sürüyor. Tahminimce 22 saat 30 dakika sürer.

UI.html üzerinden bakabilirsin. Normalde ilk başta 2 saat oyunlar kart düşürmeye hazır hale getiriliyor. Sonra her kart başı yarım saat sürüyor. Tahminimce 22 saat 30 dakika sürer.

1 saat 32 dakika olmuş bakalım bekliyorum biraz daha.

Idle Master daha iyi gibi duruyor ama bunada bakılabilir.

Emek harcanmış o yüzden beğeniyorum elinize sağlık hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…