Steam kart düşürme uygulaması önerisi

Zaten 2 saatten sonra düşmeye başlıyor. Bırakın, ellemeyin kendi düşer. Hatta 2 saatten sonra ileri ileri yapınca sürekli, daha çabuk düşüyor.

Mobilde ıdle daddy var, açın gece yatarken, sabaha bitiyor.

Bu kart olayını anlatabilecek var mı? Hep görüyordum ama hiç merak edip bakmadım.
Merhaba arkadaşlar. Kart düşürme uygulamaları var bildiğiniz gibi. Hangisini kullanmamı önerirsiniz? İdle Master'la 2 saate yakın vakitte 1 tane düşürebildim ki onun da düştüğünü fark etmedim bile. Kendim açık bırakıp oynayınca hemen düşüyor ancak kendim açık bırakabileceğim vaktim yok denecek kadar az. Tavsiyeniz nedir? Kart düşürüp KÂR etmelik oyun önerilerinizi de yazarsanız sevinirim.
Bu kart olayını anlatabilecek var mı? Hep görüyordum ama hiç merak edip bakmadım.

Oyunlarda 2.saati geçtiğinde bir tane kesin düşüyor, sonrasında her yarım saatte bir geliyor kart.
Oynanmayan 20 tane oyun olsa kartlar düşürse 20-30 ₺ para yapar, bunun için program indir, kullan, ban gelecek mi kart düştü mü bakmaya değmez benim için.
Ama harçlıklarla idare ediyorsanız, önemli olabilir bu miktarlar. Küçük şeylerden de mutlu olabiliyor insan çoğu zaman.

Oyunlarda 2.saati geçtiğinde bir tane kesin düşüyor, sonrasında her yarım saatte bir geliyor kart.
Oynanmayan 20 tane oyun olsa kartlar düşürse 20-30 ₺ para yapar, bunun için program indir, kullan, ban gelecek mi kart düştü mü bakmaya değmez benim için.
Ama harçlıklarla idare ediyorsanız, önemli olabilir bu miktarlar. Küçük şeylerden de mutlu olabiliyor insan çoğu zaman.
Bu tarz oyunlarla kısa sürede 20 TL'ye yakın para biriktirebilir miyim?
Abuk subuk japon oyunlarından iyi kart düşüyor.
Farkındayım ancak daha sonra kütüphanemde hentai görmek istemiyorum.
Benim bakiyem de de uzun zamandır 5TL falan duruyor boş yere. İyi kart düşen oyun varsa bildiğiniz 1-2 TL'den alabilirim.
Aynı şekil ben de arıyorum. Hentai ve Zup serisi öneriliyo genelde.

Benim bakiyem de de uzun zamandır 5TL falan duruyor boş yere. İyi kart düşen oyun varsa bildiğiniz 1-2 TL'den alabilirim.

Dediğim gibi hentai serisinden bazı oyunları alarak 5TL'yi 10TL'ye katlayabilirsiniz ve bu kartları satabilmek için 5 dolar kilidini açtığınıza emin olun.

Geri
Yukarı