Steam kart satma olayı nedir?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam hesabıma 20 TL falan atıp kart satma olayı yapacağım. Bu şekilde insanlar kar edebiliyormuş, ama nasıl yapılıyor bilmiyorum. Bir tane adam görmüştüm, uygulamayı açıyor arkada oyun oynuyor ve kart kasıyor. Bunu nasıl yaparım? Steam hesabımda ücretsiz oyunlar var, hiçbir şey bilmiyorum, kartı nasıl satacağım mesela? Uygulamayı nasıl kullanacağım? Geceleri bilgisayarı açık bırakıp yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bana kalsa bu işleri boş verin. O dönem oyunlar 60 kuruştan başlıyordu kartlar 1TL. Şimdi oyunlar tam bilmesem de 5-6 TL den başlıyor kısaca zarar edersiniz.

Arkadaşlar Steam hesabıma 20 TL falan atıp kart satma olayı yapacağım. Bu şekilde insanlar kar edebiliyormuş, ama nasıl yapılıyor bilmiyorum. Bir tane adam görmüştüm, uygulamayı açıyor arkada oyun oynuyor ve kart kasıyor. Bunu nasıl yaparım? Steam hesabımda ücretsiz oyunlar var, hiçbir şey bilmiyorum, kartı nasıl satacağım mesela? Uygulamayı nasıl kullanacağım? Geceleri bilgisayarı açık bırakıp yapacağım.

Steam için uygulama var sen arkada oyun oynuyormuş gibi gösteriyor ve kart farmlıyor bu sayede bunu yapmak için de millet Steam hesabı açıp bol kart çıkartabilecekleri oyunları topluyolar ve daha sonra uygulama ile kart kasıyolar. Öyle abartı bir gelir elde etmezin ama arada 1-2 oyun paranı çıkartır.

Hocam son politika güncellemesine göre indirimde 5,50; indirimsiz 11 lira altı oyunları satın alamıyorsunuz. Kart kasma olayı biraz hikaye oldu artık.

Steam için uygulama var sen arkada oyun oynuyormuş gibi gösteriyor ve kart farmlıyor bu sayede bunu yapmak için de millet Steam hesabı açıp bol kart çıkartabilecekleri oyunları topluyolar ve daha sonra uygulama ile kart kasıyolar. Öyle abartı bir gelir elde etmezin ama arada 1-2 oyun paranı çıkartır.

Hocam son politika güncellemesine göre indirimde 5, 50; indirimsiz 11 lira altı oyunları satın alamıyorsunuz. Kart kasma olayı biraz hikaye oldu artık.

Olabilir ben yapmadığım için hakim değilim olaya

Hocam Steam'ın yeni getirdigi güncelleme ile o ucuz oyunları alıp kâr dönemi bitti ancak ben genede anlatayım. Steam'da 1-2TL'ye satılan oyunlardan alıyorsunuz(artık alınmıyor) sonrasında İdle Master uygulamasi ile arkada açıp saat kasarak kart düşürüyorsunuz sonrasında eğer oyunun kartlarının piyasası varsa kâr ediyorsunuz.

Hocam kısaca anlatmak gerekirse.2 tlye oyun aldığınızı düşünün aldığınız oyundan program sayesinde kartları düşürüyorsunuz ve düşen kartların toplam fiyatı 5 6 lira civarı ediyor.Böyle böyle yapıp para kasıyorsunuz.Bunu yapıp bende gayet iyi paralar kazanmıştım fakat şu an yapması hiç mantıklı değil.

Oyun satın alacaksınız oynayıp kart düşürüp satacaksınız veya pcnizi açık bırakıp Idle Master ile kart miningi yapacaksınız.

Geri
Yukarı