Steam Left 4 Dead 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kuatyw

Decapat
Daha fazla  
Steam'den dün aldığım L4D2 açılmıyor. Başlat deyince başlatılıyor diyor sonra tekrar başlat yazıyor başlamıyor.

Oyunu dosya konumundan açmaya çalışır mısınız? Olmazsa Process Monitor raporu paylaşabilirsiniz.

Benim bilgisayardada L4D2'yi başlattığımda bir süre ekran donuyor sonra düzeliyor. Eğer o arada dokunursam oyundan bile atıyor. Ama açıldıktan sonra bir daha problem olmuyor. Bu arada GTA 5'te bile böyle olmadı hiç.

Aynı sorunu yaşamıştım, çözünürlük yüzünden olabilir.

Şöyle yapın;
L4D2 > Özellikler > Yerel Dosyalar > Genel > -w 640 -h 480 ; oyunu açın sonra ise ekran çözünürlüğünüze getirin.
1625223306632.png

1625223466568.png

Oyunu dosya konumundan açmaya çalışır mısınız? Olmazsa Process Monitor raporu paylaşabilirsiniz.

Hocam dosya konumundan çalıştırma işe yaramadı. Process Monitor raporu oluşturdum.
Rapor: Logfile

Aynı sorunu yaşamıştım, çözünürlük yüzünden olabilir.

Şöyle yapın;
L4D2 > özellikler > yerel dosyalar > genel > -w 640 -h 480; oyunu açın sonra ise ekran çözünürlüğünüze getirin.
Eki Görüntüle 1093469
Eki Görüntüle 1093473

İşe yaramadı maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yapmanız gereken birden fazla adım var. Hepsini tek tek sırayla yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

1) Windows Update ile yeni çıkan ve stabil olan 20H2'ya da 21H1 sürümüne geçiş yapın.

2) Ekran kartı sürücünüzü en güncel sürüme güncelleyin. Sonunda WHQL yani onaylı sürücü ibaresi olmasına dikkat edin.

3) Oyuna Steam kütüphanesinden indirip kurduğunuz herhangi bir mod varsa kaldırın ve oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı