Steam Level Atlama

Erdem Temelli

Hectopat
Daha fazla  
Geçenler'de Steam'da hızlı level atlamak için yol arıyordum buldum. Fakat güvenli mi değil mi emin değilim. Şöyle oluyor takas aracılığı ile siz mesela 10 levelsiniz 20 level olmak istiyorsunuz bir Steam'da bot var onu ekleyip level komutunu girip olmak istediğiniz leveli giriyorsunuz o da diyor ki bu level için 2 key CS:GO keyi istiyor sizden, izlediğim videolar'dan takas ile keyi verince size örnek olarak 20 level olacak kadar rozet veriyor. Sizce bu güvenli midir?

Biraz vaktim var dersen önce bedavaya verilen oyunları toplayarak biriktirdikten sonra Steam Idle Master programı ile kartlarını düşürüp çok daha ucuza getirebilirsin.

Ben o zaman bot kullanırım teşekkürler.

Birşey sorucam ben steam'dan key aldım 1 tane fakat !buy 1 yazdığımda bot envanterinde key yok diyor sonra baktım envantere var ama 15 ağustostan sonra takas edilebilir diyor. 15 ağustos'tan sonra takas edilebileceği için mi envanterin'de key yok diyor bot?

Ben o zaman bot kullanırım teşekkürler.

Birşey sorucam ben steam'dan key aldım 1 tane fakat !buy 1 yazdığımda bot envanterinde key yok diyor sonra baktım envantere var ama 15 ağustostan sonra takas edilebilir diyor. 15 ağustos'tan sonra takas edilebileceği için mi envanterin'de key yok diyor bot?
Evet.Pazardan eşya aldıktan sonra 1 hafta beklemen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı