Steam mobil ödeme kaldırıldı mı?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Cüzdana para atmak veya oyun satın almak için mobil ödemeyi seçemiyorum, Steam "an itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz. Yaşattığımız rahatsızlık için özür dileriz " diye bir uyarı veriyor.

Bakımda falanlar mı, yoksa Türkiye için bu yöntemi kaldırdılar mı?

2. bir uygulama deneyebilir misiniz? Yani steam cüzdan kodu satan bir yerden almayı.
Oyunfordan deneyim dedim, %80 işlem ücreti kesmektedir diye bir uyarı verdi nedir bunun olayı? Hesaba 40tl atmak için telefon faturasını kabarık getirmeyeyim
2. bir uygulama deneyebilir misiniz? Yani steam cüzdan kodu satan bir yerden almayı.
30TL'lik kod almam için 54TL gibi bir fiyat biçtiler

Oyunfordan deneyim dedim, %80 işlem ücreti kesmektedir diye bir uyarı verdi nedir bunun olayı? Hesaba 40tl atmak için telefon faturasını kabarık getirmeyeyim

30TL'lik kod almam için 54TL gibi bir fiyat biçtiler
Yarın bir daha deneyin o zaman asla değmez 2 katı ödemeye nerdeyse.

Hocam bu benim konum. Bu konudan bir iki hafta önce kapalıydı herhalde.
Steam destek ekibiyle boşuna zaman kaybetmeyin. Ben şahsen kendilerine ticket attım. BoaCompra'ya yönlendirdiler başlarından atmak ister gibi. BoaCompra da şöyle bi cevap verdi;
Avea/Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ön ödemeli(kontörlü) hatlarınız ile ödeme yapabiliyordu ancak 25/06/2020 tarihi itibari ile yerel mobil ödeme sağlayıcımız tarafında yaşanan bir sorun dolayısıyla mobil ödeme seçeneğimiz devre dışı bırakılmıştır.

Ne yazık ki bu ödeme yönteminin ne zaman aktive edileceği henüz belli değildir. Yaşanılan bu durumdan dolayı özür dileriz. Bu süreçte kredi/banka kartınız veya havale yöntemi ile ödeme yapmanızı tavsiye ederiz. İletim süreleri aynıdır.

Yani al birini vur ötekine. Hepsi birbirinden habersiz. Nasıl bi sistemleri var belli değil. Hizmeti biz mi veriyoruz onlar mı o da belli değil. Bütün beceriksizleri bi araya toplamışlar. Utanmasalar sorunu bizden çözmemizi falan isteyecekler. Kaç ay olmuş hala kapalı. Yazık. Diyecek başka bir şey yok.

Hocam bu benim konum. Bu konudan bir iki hafta önce kapalıydı herhalde.
Parakende siteler operatörler yüzünden minimum %80 komisyon alıyor araştırdıgım kadarıyla. Mobildeki 40TL'm boşuna duracak gibi gözüküyor :(

Yeni konular

Geri
Yukarı