Steam Mobil Uygulaması Giriş Sorunu

Dünden itibaren bende de aynı sorun var. Kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum fakat arkadaşın dediği gibi sanki F5 atılmış gibi tekrar boş giriş ekranı geliyor.

Merhaba,

Konu hakkında net bilgiye sahip değilim ama Play Store'a geri bildirimde bulunmayı denediniz mi? En geç 24 saat içerisinde geri dönüş yaparak yardımcı oluyorlar. Denemenizi öneririm. Anolag çözümler işe yaramadığında ben üretici firma ile iletişime geçiyorum ve genelde çözüm odaklı geri bildirimlerle ihtiyacım olan bilgiyi elde ediyorum. Denemenizi öneririm. Umarım bu bilgi sizinde probleminiz çözecektir.

İyi forumlar,
BlackTSix

n araştırıken burayı buldum Telefonum General Mobile 16 Gb Aynı sorunu bende yaşıyorum Verileri sildim Masaüstü Steam dan Başka Hesapları Çıkarttım tekrar denedim Belki Bi bug olmuştur diye ama malesef olmadı Hesap Id Şifre Yazıyorum Oturum Aç a basınca Sanki F5 e basarmışım gibi Kendini yeniliyor ve tekrar atıyor Sildim Yükledim Tekrar Tekrar Aynı :/ Bir Çözümü acaba yokmu bunun
Bu çözümler dışında önerebileceğim başka bir şey yok galiba. Yeni bir güncelleme gelebilir. Takipte kalın.

(İŞİNİZE YARAYABİLİR) İyi akşamlar hocam aynı sorunu bende yaşadım, ticket attım ama verdikleri cevap pek yardımcı olmadı, arkadaşın dediği gibi veri temizleme yapmak steam ile ilgili guard vs işlerinide kaldırıyormuş, steam uygulamasını sildim tekrar yükledim hala aynı sıkıntıyı yaşadım, saçma gelebilir ama playstore hesabından bile kaynaklanabilir, ekstra olarak hesapta kardeşimin gmaili vardı, onun üzerinden steam uygulamasını indirip oturum açmayı denediğimde bu sefer olmuştu, guard istedi, koda ulaşamıyorum deyip telefon numarama kod geldi ve böylece giriş yaptım, steam ayarlarından guardı kaldırmadan tekrardan giriş yapmaya çalışınca '' yeni aygıt olarak algıladı ve 15 gün yerine 1 hafta ceza aldım sanırım, üstelik pazar veya takas banı yok topluluk pazarına geldiğinizde öyle bir uyarıylada karşılaşmıyorsunuz, pazarda satış işlemi yaparsanız eşyanız 1 gün, takas içinse 2 gün bekleyecektir, yani özetle yeni bir gmail hesabı üzerinden steami indirip giriş yapmayı deneyin

Dosya Ekleri

• sup.jpg
    sup.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 209
(İŞİNİZE YARAYABİLİR) İyi akşamlar hocam aynı sorunu bende yaşadım, ticket attım ama verdikleri cevap pek yardımcı olmadı, arkadaşın dediği gibi veri temizleme yapmak steam ile ilgili guard vs işlerinide kaldırıyormuş, steam uygulamasını sildim tekrar yükledim hala aynı sıkıntıyı yaşadım, saçma gelebilir ama playstore hesabından bile kaynaklanabilir, ekstra olarak hesapta kardeşimin gmaili vardı, onun üzerinden steam uygulamasını indirip oturum açmayı denediğimde bu sefer olmuştu, guard istedi, koda ulaşamıyorum deyip telefon numarama kod geldi ve böylece giriş yaptım, steam ayarlarından guardı kaldırmadan tekrardan giriş yapmaya çalışınca '' yeni aygıt olarak algıladı ve 15 gün yerine 1 hafta ceza aldım sanırım, üstelik pazar veya takas banı yok topluluk pazarına geldiğinizde öyle bir uyarıylada karşılaşmıyorsunuz, pazarda satış işlemi yaparsanız eşyanız 1 gün, takas içinse 2 gün bekleyecektir, yani özetle yeni bir gmail hesabı üzerinden steami indirip giriş yapmayı deneyin
Yazdığını Şimdi gördüm Telefon Hesaplar bölümünden Google Hesabını kaldırdım Sonra Kontrol etmek için Google playe girdim Yeni Hesap-Mevcut hesap yerine attı Sonra çıktım Steam a girip Id şifre yazdım oldu Saolasın Ama Herkezde olacak diye birşey yok tabiki

Arkadaşlar şu anda aynı sorunu yaşıyorum. Uygulama düzgün çalışmıyordu ben de silip Steam'in sitesinden indirdim. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum hiçbir şey olmuyor. Yanlış yazıyorum yine hiçbir şey olmuyor. Defalarca sildim yükledim, modemden ve telefon internetinden denedim, veri silme şeyini yaptım yine olmadı.

Arkadaşlar şuan da aynı sorunu yaşıyorum, giriş bilgilerimi girdiğim zaman hiç bir şey olmuyor ekranda. Söylediğiniz çözümleri denedim fakat işe yaramadı. Konu üzerinden bir kaç yıl geçmiş bu yüzden sormak istiyorum problemi çözebilen var mı ?

Ben hattı değiştirdiğimde olmuştu. Türkcelle geçmiştim. Güvenli profil aktif olduğu için açmıyormuş. Güvenli profili kapatınca düzeldi

Geri
Yukarı