Steam offline hesap alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, ben her oyuna para veren insanım asla korsan indirmem. Ama Spider-Man Remastered oyunu çok pahalı olduğu için maalesef alamıyorum. Bir sitede 10TL'ye offline hesap olarak buldum. Sizce alınır mı?
Alma bence onun yerine playstore'da 100 tl indirim var ucuza ordan al.

Hocam ne zaman kadar geçerli indirim?
Bugün ön sipariş bitecek oyun bugün çıkıyor. Ön sipariş ayrıcalıkları da istiyorsanız ve steam hesabımda dursun diyorsanız böyle bir yerden almak çok daha mantıklı. 500 lira vermek yerine bu yapılabilir. Şahsen ben de böyle bir siteden aldım.

Bugün ön sipariş bitecek oyun bugün çıkıyor. Ön sipariş ayrıcalıkları da istiyorsanız ve steam hesabımda dursun diyorsanız böyle bir yerden almak çok daha mantıklı. 500 lira vermek yerine bu yapılabilir. Şahsen ben de böyle bir siteden aldım.
+ olarak burada var mı bilmiyorum ama size söyleyebileceğim 2 sitede %10 indirim var. Yani 360 liraya düşüyor.

Ha korsan indirdin ha paylaşımlı hesap aldın, ikisinde de yapımcı para kazanmıyor. Tavsiyem indirimlerde alabileceksen indirimi beklemen yönünde olacaktır fakat indirimde de alamam diyorsan hesap almak yerine korsan indirmen daha iyi olur. 10 liraya da gider bisküvi filan alırsın en azından.

Bugün ön sipariş bitecek oyun bugün çıkıyor. Ön sipariş ayrıcalıkları da istiyorsanız ve Steam hesabımda dursun diyorsanız böyle bir yerden almak çok daha mantıklı. 500 lira vermek yerine bu yapılabilir. Şahsen ben de böyle bir siteden aldım.

+ Olarak burada var mı bilmiyorum ama size söyleyebileceğim 2 sitede %10 indirim var. Yani 360 liraya düşüyor.

Hocam bütçem maalesef yetmiyor. Büyük ihtimalle offline hesap olarak alacağım.

Çoğu satıcı kendi parasıyla oyunu alıp hesabı offline yapıyor ve yüzlerce kişiye satıp oyunun parasını çıkarıyor, kimileri ise CC veya çalıntı hesap satıyor. Günah, haram ayaklarına girecekseniz internet bile haram yani bi' yerden sonra :D Ha satış sayısı fazla olsun, az olmasın ayakları pek önemli değil çünkü 5 bin satış yapan elemandan aldım ve hesaba giriş yapabilmek için onay kodunu saatler sonra attı, iade ettim ben de. Tamamen şans işi. Ayrıca hesaplar bir yerden sonra patlayabilir. Unutmayın sadece hikayeli oyunlar oynarsınız. Şansınıza online de gelebilir.

Çoğu satıcı kendi parasıyla oyunu alıp hesabı offline yapıyor ve yüzlerce kişiye satıp oyunun parasını çıkarıyor, kimileri ise CC veya çalıntı hesap satıyor. Günah, haram ayaklarına girecekseniz internet bile haram yani bi' yerden sonra :D ha satış sayısı fazla olsun, az olmasın ayakları pek önemli değil çünkü 5 bin satış yapan elemandan aldım ve hesaba giriş yapabilmek için onay kodunu saatler sonra attı, iade ettim ben de. Tamamen şans işi. Ayrıca hesaplar bir yerden sonra patlayabilir. Unutmayın sadece hikayeli oyunlar oynarsınız. Şansınıza Online de gelebilir.

Hocam zaten kendi Steam hesabımda neredeyse tüm AAA ve kaliteli oyunlar bulunuyor fakat 10-15 saatlik bir oyun içinde 500₺ verilmez be.

Hocam zaten kendi Steam hesabımda neredeyse tüm AAA ve kaliteli oyunlar bulunuyor fakat 10-15 saatlik bir oyun içinde 500₺ verilmez be.

Ya zaten Türkiye'de yaşıyoruz... Offline hesabın bir yasağı veya illegal durumu yok. Eğer öyle olsa Steam aile paylaşımı diye bir özellik koymazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı