Steam ortak hesap satışı yasaklanmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumda korsan yasak ve bizce bu durum korsana giriyor. Yoksa başka bir yerde satış yapan yapsın.

Bu durum nasıl korsana giriyor açıklarımsın siteden falan mı indiriyorsun 3 TL'ye offline oyun oynuyorsun kiralamanın neresi korsan?

Bunu geçen gün Xbox Game Pass hesap konusunda belirtmiştim. Adam "Firmalar farkında değil mi isteseler engel olurlar." diye tutturdu. Laf anlatmak zor.

RTX 3090 var elinin altında sen bizim halimizden anlamazsın.

O hesabı satan kişi o oyunu satın alırken para veriyor sonuçta. Korsandan iyi.

Forumda korsan yasak ve bizce bu durum korsana giriyor. Yoksa başka bir yerde satış yapan yapsın.

Hocam, herhangi platformdan bir oyun aldığınızı düşünün ama indirimli şekilde. Çok ağır indirime girmiş su parası. Alıyorsun ve oynuyorsun. Sonuçta cebinden bir para çıkıyor, bedavaya oynamıyorsun. Bu da olayı korsan cephesinden çıkartır. Fakat haklı olduğunuz tek konu firmanın para kazanamaması.

Çok saçma.

Ben araba alıyorum arkadaşıma veriyorum 2 gün sürsün diye galeri bana gelip "hayır veremezsin bizim şartımıza aykırı" demiyor.
Gene aynısı oyun için geçerli.

Ortak hesap sattın diyelim nasılsa hesap senin istediğini yaparsın.
Ama, satan kişi çalınma gibi riskleri göze alır kimse kusura bakmasın.

İyi o zaman. O zaman arkadaşın bir süreliğine bilgisayarınla oyun oynama karşılığında sana belli bir ücret ödesin bu da yasa dışı olsun. Ne güzel İstanbul be!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı