Steam ortak hesap satışı yasaklanmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan kesim kendini çok güzel belli etti. Teşekkürler hepinize ortak hesap aramayın Steam'den beni ekleyin istediğiniz oyunu gift olarak yollarım.

Hala beni anlamamış insanlar var. Diyorum ki bu ortak hesap satışı bu Sosyal'de serbest ise korsana destek verilebilsin çünkü ikiside aynı şey!
Bekliyorum Steam profilini.

Korsan kesim kendini çok güzel belli etti. Teşekkürler hepinize ortak hesap aramayın Steam'den beni ekleyin istediğiniz oyunu gift olarak yollarım.

Seni gibi kibirliden oyun alacağıma korsan oynarım PC yakarım daha iyi.

Keşke sosyal küfüre izin verse.

Aldığım bilgisayarı ikinci elde daha ucuza satınca ve üretici firmanın cebine para bir kez daha para girmediği için illegal satış yapmış oluyorum arkadaşlar, tamamen her açıdan suç ve illegalite akan bir eylem.

Peki.
Aynen. Bilgisayar alırken sizi bir platforma üye edip üyelik sözleşmesi de onaylatıyorlar zaten.

Bunu derken bile ciddi değilsin, altta kalmamak için laf kalabalığı yapıyorsun. At hadi RDR2? ya da Cyberpunk? değil mi? Korsan kesimmiş.

Hala beni anlamamış insanlar var. Diyorum ki bu ortak hesap satışı bu Sosyal'de serbest ise korsana destek verilebilsin çünkü ikiside aynı şey!
Tamam. Ben AC serisini istiyorum. Evet korsancıyım? Steam hesabını at. Ekleyeceğim.

O zaman Epic Games'den aldığın bedava oyunda korsan? Sonuçta para ödemeden oynuyorsun, Epic para kazanmıyor? Madem bu kafada düşünüyorsunuz o zaman bu da korsana girer öyle değil mi? Yorumlarınız komik gelmeye başladı.
Evet evet f2p oyunlar da korsan hatta kafaya bak 😁

Listemi veriyorum.
  1. RDR2.
  2. Cyberpunk2077.
  3. HOI4 full DLC dahil.
  4. ETS2.
  5. Need for speed payback.

Ortak hesap satışı nasıl korsan oluyor onu anlamadım.
Zaten korsan indirmek istemeyen insanlar kelepir miktar fiyat ödeyip orijinal yerden oynuyor.
Sana kalsa bu insanların parası olmadığı için eğlenmeye bile hakkı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı