Steam oyun önerisi

JusTaUseR

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Çok arada kaldım aklımda birkaç oyun var. Korku oyunu yeni aldım birkaç tane önermeyin. Inside tarzı bağımsız oyunlar da çekmiyor şu anlık beni. Bir de klavyede araba kullanmayı sevmediğimden ETS tarzı bir şey de önermeyin.
Aklımdakiler:

En fazla 8,56 TL'lik önerirseniz sevinirim. Online tabanlı oyun da istemiyorum şu anlık.

BioShock ve Half-Life serisi var bende. Arkham serisine de başından başlamak istiyorum o yüzden alırsam asylum u alırım. Bir de listedeki oyunlardan hangisi alınır acaba?

BioShock ve Half-Life serisi var bende. Arkham serisine de başından başlamak istiyorum o yüzden alırsam asylum u alırım. Bir de listedeki oyunlardan hangisi alınır acaba?

maalesef, burada gösterilecek hiçbir şey yok​

İstek listenizde 0 öge var, ancak öğelerin hiçbiri yukarıda uyguladığınız filtrelerle eşleşmiyor.

Oyunları tek tek yazarsanız sevinirim gözükmüyor.
Ben Arkham Asylumu da City'de oynadım City çok daha güzeldi ondan onu önerdim.

maalesef, burada gösterilecek hiçbir şey yok​

İstek listenizde 0 öge var, ancak öğelerin hiçbiri yukarıda uyguladığınız filtrelerle eşleşmiyor.

Oyunları tek tek yazarsanız sevinirim gözükmüyor.
Ben Arkham asylumu da City'de oynadım City çok daha güzeldi ondan onu önerdim.

Hocam hepsi birbirinden güzel oyunlar hepsi alınabılır ama bence bir Batman Arkham serisine başlayın.

Hocam hepsi birbirinden güzel oyunlar hepsi alınabılır ama bence bir Batman Arkham serisine başlayın.

Fallout'u düşünüyorum ama modsuz eksik oyun diyorlar. Şu an güzel hikayeli bir oyun aradığımdan o gözüme ilişmişti ama teknik açıdan tatmin eder mi emin olamıyorum. Hepsi de birbirinden güzel oyunlar o yüzden emin olamıyorum içime sinmiyor.

Çok arada kaldım aklımda birkaç oyun var. Korku oyunu yeni aldım birkaç tane önermeyin. Inside tarzı bağımsız oyunlar da çekmiyor şu anlık beni. Bir de klavyede araba kullanmayı sevmediğimden ETS tarzı bir şey de önermeyin.
Aklımdakiler:

En fazla 8,56 TL'lik önerirseniz sevinirim. Online tabanlı oyun da istemiyorum şu anlık.

Dishonered.

Yeni konular

Geri
Yukarı